WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurocup na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

06.03 20:30
Bayern Monachium - UNICS Kazań (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0320:30
06.03 20:30
Grissin Bon Reggio Emilia - Zenit St Petersburg (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0320:30
06.03 18:15
Darussafaka Dogus Istanbul - KK Budnocost Podgorica (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0318:15
06.03 18:00
Lokomotiw Kubań - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0318:00
24.10 20:30
RETAbet Bilbao Basket - Partizan Belgrad (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1020:30
24.10 20:30
Limoges CSP - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1020:30
24.10 18:00
Lietuvos Rytas Wilno - Lokomotiv Kuban Krasnodar (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1018:00
18.10 20:30
Bayern Monachium BC - Lietkabelis Panevezys (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:30
RETAbet Bilbao Basket - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:30
Grissin Bon Reggio Emilia - Galatasaray Stambuł (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:00
Partizan Belgrad - Lietuvos Rytas Wilno (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:00
18.10 19:15
Darussafaka Dogus Istanbul - Cedevita Zagrzeb (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1019:15
18.10 19:00
Lokomotiw Kubań - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1019:00
18.10 19:00
Zenit St Petersburg - Dolomiti Energia Trento (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1019:00
18.10 18:00
UNICS Kazań - Paris-Levallois (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1018:00
17.10 20:30
Lyon-Villeurbanne - Ratiopharm Ulm (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:30
17.10 20:30
Torino - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:30
17.10 19:00
Hapoel Jerozolima - Buducnost (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:00
17.10 19:00
Tofas Bursa - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:00
11.10 21:30
Herbalife Gran Canaria - Zenit St Petersburg (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
11.1021:30

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - Eurocup

Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio
1 AS Monaco 0 0 0 0:0 0.00
2 Crvena Zvezda 0 0 0 0:0 0.00
3 Galatasaray 0 0 0 0:0 0.00
4 Germany Bas. Brescia 0 0 0 0:0 0.00
5 MoraBanc Andorra 0 0 0 0:0 0.00
6 Ulm 0 0 0 0:0 0.00
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio
1 ALBA Berlin 0 0 0 0:0 0.00
2 Asseco Gdynia 0 0 0 0:0 0.00
3 KK Cedevita 0 0 0 0:0 0.00
4 Limoges 0 0 0 0:0 0.00
5 Lokomotiv Kuban 0 0 0 0:0 0.00
6 Tofas Bursa 0 0 0 0:0 0.00
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio
1 KK Partizan 0 0 0 0:0 0.00
2 Lyon-Villeurbanne 0 0 0 0:0 0.00
3 Trento 0 0 0 0:0 0.00
4 Turk Telekom 0 0 0 0:0 0.00
5 Valencia 0 0 0 0:0 0.00
6 Zenit Petersburg 0 0 0 0:0 0.00
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio
1 FIAT Torino 0 0 0 0:0 0.00
2 Lietuvos Rytas 0 0 0 0:0 0.00
3 Mornar Bar 0 0 0 0:0 0.00
4 Skyliners Frankfurt 0 0 0 0:0 0.00
5 Unicaja Malaga 0 0 0 0:0 0.00
6 Unics Kazan 0 0 0 0:0 0.00
Next Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /