WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurocup na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.10 19:00
Galatasaray Stambuł - Germani Brescia Leonessa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.1019:00
16.10 19:00
Crvena Zvezda MTS Belgrade - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.1019:00
16.10 19:30
Ratiopharm Ulm - AS Monaco (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.1019:30
16.10 20:30
Villeurbanne - Turk Telekom (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.1020:30
17.10 19:45
Fenerbahce - Chimki Moskwa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:45

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

10.10 19:45
AS Monaco - Crvena Zvezda MTS Belgrade (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
10.1019:45
10.10 19:30
Cedevita Zagrzeb - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
10.1019:30
10.10 19:00
Tofas Bursa - Arka Gdynia (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
10.1019:00
10.10 19:00
Turk Telekom - Valencia Basket (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
10.1019:00
09.10 20:45
Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
09.1020:45
03.10 20:30
Limoges CSP - Cedevita Zagrzeb (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
03.1020:30
02.10 20:45
Valencia Basket Club - Villeurbanne (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
02.1020:45
02.10 20:00
Arka Gdynia - Lokomotiw Kubań (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
02.1020:00
02.10 18:00
Lietuvos Rytas Wilno - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
02.1018:00
06.03 20:30
Bayern Monachium - UNICS Kazań (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0320:30
06.03 20:30
Grissin Bon Reggio Emilia - Zenit St Petersburg (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0320:30
06.03 18:15
Darussafaka Dogus Istanbul - KK Budnocost Podgorica (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0318:15
06.03 18:00
Lokomotiw Kubań - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0318:00
24.10 20:30
RETAbet Bilbao Basket - Partizan Belgrad (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1020:30
24.10 20:30
Limoges CSP - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1020:30
24.10 18:00
Lietuvos Rytas Wilno - Lokomotiv Kuban Krasnodar (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
24.1018:00
18.10 20:30
Bayern Monachium BC - Lietkabelis Panevezys (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:30
RETAbet Bilbao Basket - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:30
Grissin Bon Reggio Emilia - Galatasaray Stambuł (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:30
18.10 20:00
Partizan Belgrad - Lietuvos Rytas Wilno (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
18.1020:00

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - Eurocup

Group A - Group Stage
M Z P B Pts ratio
1 Crvena Zvezda 2 2 0 154:136 1.13
2 Galatasaray 2 1 0 162:151 1.00
3 AS Monaco 2 1 1 143:134 1.07
4 MoraBanc Andorra 2 1 1 183:175 1.05
5 Ulm 2 0 1 151:166 0.98
6 Germani Bas. Brescia 2 0 2 159:190 0.84
Next Round
Group B - Group Stage
M Z P B Pts ratio
1 Lokomotiv Kuban 2 2 0 162:137 1.18
2 ALBA Berlin 2 1 1 180:166 1.08
3 Tofas Bursa 2 1 1 187:186 1.01
4 Limoges 2 1 1 146:150 0.97
5 KK Cedevita 2 1 1 143:155 0.92
6 Arka Gdynia 2 0 2 152:176 0.86
Next Round
Group C - Group Stage
M Z P B Pts ratio
1 Valencia 2 2 0 156:129 1.21
2 Zenit Petersburg 2 1 1 173:169 1.02
3 KK Partizan 2 1 1 162:164 0.99
4 Trentino 2 1 1 143:148 0.97
5 Lyon-Villeurbanne 2 1 1 137:145 0.94
6 Turk Telekom 2 0 2 147:163 0.90
Next Round
Group D - Group Stage
M Z P B Pts ratio
1 Unics Kazan 2 2 0 183:147 1.24
2 Unicaja Malaga 2 1 1 163:144 1.13
3 Rytas 2 1 1 153:158 0.97
4 Mornar Bar 2 1 1 158:177 0.89
5 Skyliners Frankfurt 2 0 1 139:166 0.86
6 FIAT Torino 2 0 1 155:159 0.96
Next Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Polska - Włochy
OK
14.10.2018 / ~Zet /
Polsat Sport Extra
super
13.10.2018 / ~tadeusz /
Bayern Monachium - Ajax Amsterdam
gdzie można obejrzeć ?
02.10.2018 / ~Mirosław /
Canal+
Gdzie można oglądnąć mecx
23.09.2018 / ~Ewelina /
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /