WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Siatkówka na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.01 12:00
Mistrzostwa Europy Kobiet - losowanie (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
23.0112:00
23.01 16:30
Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0116:30
23.01 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Puchar Polski)
Siatkówka,Puchar Polski
23.0117:30
23.01 20:00
Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0120:00
23.01 20:30
SAVINO DEL BENE SCANDICCI - SSC Palmberg SCHWERIN (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0120:30
23.01 20:30
Stal Nysa - ONICO Warszawa (Siatkówka,Puchar Polski)
Siatkówka,Puchar Polski
23.0120:30
24.01 18:00
Chemik Police - Dinamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
24.0118:00
24.01 20:30
Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Milano (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
24.0120:30
25.01 17:30
DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
25.0117:30
25.01 20:30
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
25.0120:30
26.01 18:00
Bcc Castellana Grotte - Consar Rawenna (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
26.0118:00
26.01 20:30
Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
26.0120:30
27.01 18:00
Top Volley Latina - Itas Trentino (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
27.0118:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

21.01 20:30
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
21.0120:30
21.01 17:30
Enea PTPS Piła - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
21.0117:30
20.01 18:00
Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
20.0118:00
20.01 17:30
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
20.0117:30
19.01 20:30
Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
19.0120:30
19.01 18:00
Vero Volley Monza - Kioene Padwa (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
19.0118:00
19.01 17:30
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
19.0117:30
19.01 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
19.0114:45
18.01 17:30
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
18.0117:30
17.01 17:00
Dinamo Moskwa - Tours VB (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
17.0117:00
16.01 20:30
Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0120:30
16.01 20:30
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
16.0120:30
16.01 20:00
Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0120:00
16.01 20:00
Vfb Friedrichshafen - Zenit Sankt Petersburg (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0120:00
16.01 18:30
Mistrzostwa Europy Mężczyzn - losowanie (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
16.0118:30
16.01 18:00
Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0118:00
16.01 17:30
DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
16.0117:30
16.01 15:30
Halkbank Ankara - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0115:30
15.01 20:30
Chaumont VB 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0120:30
15.01 20:00
United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0120:00

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka jeszcze do niedawna miała w Polsce rangę wyjątkowo istotnej dyscypliny – w obliczu bardzo kiepskich wyników reprezentacji piłkarskiej tylko siatkarze i piłkarze ręczni byli w stanie zagwarantować biało-czerwonym kibicom odpowiedni poziom rywalizacji czy medale na imprezach mistrzowskich. W 2014 reprezentacja prowadzona przez francuskiego szkoleniowca Stephane’a Antigę dość niespodziewanie wygrała mistrzostwo świata podczas turnieju organizowanego na polskich boiskach. Tego oraz wcześniejszych sukcesów na Mistrzostwach Europy czy w Lidze Światowej nie byłoby jednak, gdyby nie bardzo silna pozycja polskich klubów na arenie międzynarodowej.

Silna polska liga siatkarska i fenomenalnie realizowane transmisje ze spotkań pomiędzy poszczególnymi klubami przełożyły się nie tylko na doskonałe wyniki w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV. Siatkarze polskiej narodowości grający w klubach jak PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Trefl Gdańsk – natychmiast przedostawali się do kadry narodowej lub otrzymywali transfery do mocniejszych lig. W takich warunkach polska siatkówka zarówno na poziomie klubowym jak i reprezentacyjnym, musiała się stale i dynamicznie rozwijać.

Jednak po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich w Rio i po kilku gorszych sezonach dla polskich klubów, siatkówka nad Wisłą zaczęła tracić nieco z fanatycznej grupy kibiców, którzy stale wspierali i oglądali zarówno ligę jak i mecze reprezentacji. Duża w tym zasługa powrotu koniunktury na mecze piłki nożnej, która obecnie w Polsce przeżywa drugą młodość i odzyskuje dawno utraconych kibiców.

Siatkówka - PlusLiga

Sezon zasadniczy
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ZAKSA Kedzierzyn K. 14 14 0 42:8 1236 1021 215 41
2 ONICO Warszawa 15 11 4 35:22 1321 1195 126 32
3 Jastrzebski Wegiel 14 11 3 35:19 1222 1124 98 31
4 Cerrad Czarni Radom 15 10 5 32:19 1159 1080 79 29
5 Warta Zawiercie 15 9 6 32:30 1365 1365 0 24
6 PGE Skra Belchatow 14 8 6 29:23 1203 1169 34 24
7 GKS Katowice 16 8 8 30:29 1348 1343 5 24
8 Indykpol AZS Olsztyn 15 5 10 28:32 1283 1347 -64 18
9 Chemik Bydgoszcz 15 5 10 22:34 1199 1297 -98 16
10 Trefl Gdansk 13 5 8 22:29 1096 1157 -61 15
11 Asseco Resovia 14 4 10 21:34 1246 1294 -48 14
12 Cuprum Lubin 15 4 11 18:38 1171 1271 -100 11
13 MKS Bedzin 15 1 14 13:42 1151 1337 -186 6
14 Stocznia Szczecin 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Semi-finals
Play Offs Quarter-finals
7th-8th Places
9th-10th Places
11th-12th Places

OSTATNIE DYSKUSJE

FC Barcelona - Levante UD
Xd
17.01.2019 / ~Dawid /
Sydney International
Xd
12.01.2019 / ~Szymon /
Levante UD - FC Barcelona
Xd
10.01.2019 / ~Adam /
Canal+ Sport Online
Arka gol Jea
30.11.2018 / ~Jakub /
FC Barcelona - Real Betis
Hejo
11.11.2018 / ~osjar /