WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Siatkówka na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.07 17:00
Polska - Białoruś (kobiety) (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
21.0717:00
27.07 17:00
Polska - Holandia (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
27.0717:00
28.07 17:00
Polska - Holandia (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
28.0717:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

19.07 20:00
Polska - Czechy (kobiety) (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
19.0720:00
15.07 01:00
Rosja - USA (finał) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
15.0701:00
14.07 22:00
Polska - Brazylia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0722:00
14.07 03:00
USA - Brazylia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0703:00
14.07 00:00
Polska - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0700:00
13.07 20:30
Włochy - Polska (finał) (Siatkówka,Letnia Uniwersjada)
Siatkówka,Letnia Uniwersjada
13.0720:30
13.07 03:00
USA - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
13.0703:00
13.07 00:00
Brazylia - Iran (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
13.0700:00
12.07 03:00
Rosja - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0703:00
12.07 00:00
Iran - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0700:00
11.07 02:30
USA - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
11.0702:30
10.07 23:30
Brazylia - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
10.0723:30
07.07 13:30
Brazylia - USA (kobiety) (finał) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0713:30
07.07 09:00
Turcja - Chiny (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0709:00
06.07 13:30
USA - Chiny (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
06.0713:30
06.07 09:00
Turcja - Brazylia (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
06.0709:00
05.07 13:30
Chiny - Włochy (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0713:30
05.07 09:00
USA - Brazylia (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0709:00
04.07 13:30
Włochy - Turcja (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
04.0713:30
04.07 09:00
Brazylia - Polska (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
04.0709:00

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka jeszcze do niedawna miała w Polsce rangę wyjątkowo istotnej dyscypliny – w obliczu bardzo kiepskich wyników reprezentacji piłkarskiej tylko siatkarze i piłkarze ręczni byli w stanie zagwarantować biało-czerwonym kibicom odpowiedni poziom rywalizacji czy medale na imprezach mistrzowskich. W 2014 reprezentacja prowadzona przez francuskiego szkoleniowca Stephane’a Antigę dość niespodziewanie wygrała mistrzostwo świata podczas turnieju organizowanego na polskich boiskach. Tego oraz wcześniejszych sukcesów na Mistrzostwach Europy czy w Lidze Światowej nie byłoby jednak, gdyby nie bardzo silna pozycja polskich klubów na arenie międzynarodowej.

Silna polska liga siatkarska i fenomenalnie realizowane transmisje ze spotkań pomiędzy poszczególnymi klubami przełożyły się nie tylko na doskonałe wyniki w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV. Siatkarze polskiej narodowości grający w klubach jak PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Trefl Gdańsk – natychmiast przedostawali się do kadry narodowej lub otrzymywali transfery do mocniejszych lig. W takich warunkach polska siatkówka zarówno na poziomie klubowym jak i reprezentacyjnym, musiała się stale i dynamicznie rozwijać.

Jednak po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich w Rio i po kilku gorszych sezonach dla polskich klubów, siatkówka nad Wisłą zaczęła tracić nieco z fanatycznej grupy kibiców, którzy stale wspierali i oglądali zarówno ligę jak i mecze reprezentacji. Duża w tym zasługa powrotu koniunktury na mecze piłki nożnej, która obecnie w Polsce przeżywa drugą młodość i odzyskuje dawno utraconych kibiców.

Siatkówka - PlusLiga

Sezon zasadniczy
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Aluron Virtu Warta 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Asseco Resovia 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Cerrad Czarni Radom 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Chemik Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0 0 0 0
5 Cuprum Lubin 0 0 0 0:0 0 0 0 0
6 GKS Katowice 0 0 0 0:0 0 0 0 0
7 Indykpol AZS Olsztyn 0 0 0 0:0 0 0 0 0
8 Jastrzebski Wegiel 0 0 0 0:0 0 0 0 0
9 MKS Bedzin 0 0 0 0:0 0 0 0 0
10 ONICO Warszawa 0 0 0 0:0 0 0 0 0
11 PGE Skra Belchatow 0 0 0 0:0 0 0 0 0
12 Slepsk Malow Suwalki 0 0 0 0:0 0 0 0 0
13 Trefl Gdansk 0 0 0 0:0 0 0 0 0
14 ZAKSA Kedzierzyn-K. 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs
9th-12th Places
Play Out
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Piast Gliwice - Bate Borysów
Super
17.07.2019 / ~Piotr /
Włochy - Polska
Juuup
13.07.2019 / ~Tomasz /
Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
Ok
13.07.2019 / ~Adam /
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
GET WELL MOSI WYGRAC
16.06.2019 / ~ROMAN /
Grand Prix Czech - trening i kwalifikacje
Gollobie walcz !!!
14.06.2019 / ~WPR /