WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.01 01:10
Talleres Córdoba - CA Belgrano de Córdoba (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
22.0101:10
22.01 18:30
Toulouse FC - Stade de Reims (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
22.0118:30
22.01 20:30
Hiszpania - USA (kobiety) (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
22.0120:30
22.01 21:00
AS Monaco - FC Metz (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
22.0121:00
22.01 21:30
Getafe CF - Valencia CF (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
22.0121:30
23.01 00:30
Delfín SC - Club Nacional de Football (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.0100:30
23.01 18:30
AS Saint-Etienne - Dijon FCO (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
23.0118:30
23.01 19:00
Nîmes Olympique - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0119:00
23.01 21:05
Paris Saint-Germain - RC Strasbourg (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
23.0121:05
23.01 21:30
Sevilla FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
23.0121:30
24.01 00:30
Club Bolívar - Defensor Sporting (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.0100:30
24.01 00:30
Deportivo La Guaira - Real Garcilaso (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.0100:30
24.01 19:30
Espanyol Barcelona - Real Betis (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
24.0119:30
24.01 21:00
Amiens SC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
24.0121:00
24.01 21:30
Real Madryt - Girona FC (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
24.0121:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

21.01 21:00
SD Eibar - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0121:00
21.01 20:30
Juventus FC - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0120:30
21.01 15:00
Genoa CFC - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0115:00
20.01 21:00
AS Saint-Etienne - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0121:00
20.01 20:45
FC Barcelona - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0120:45
20.01 20:30
SSC Napoli - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0120:30
20.01 19:00
Girondins Bordeaux - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0119:00
20.01 18:30
Rayo Vallecano - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0118:30
20.01 18:30
Levante UD - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0118:30
20.01 18:00
Cagliari Calcio - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0118:00
20.01 18:00
Schalke 04 Gelsenkirchen - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0118:00
20.01 17:00
SM Caen - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0117:00
20.01 17:00
Angers SCO - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0117:00
20.01 17:00
Fulham - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0117:00
20.01 16:15
Villarreal CF - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0116:15
20.01 15:30
FC Nürnberg - Hertha Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0115:30
20.01 15:00
Stade Rennais - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0115:00
20.01 15:00
ACF Fiorentina - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0115:00
20.01 15:00
SPAL 2013 - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0115:00
20.01 14:30
Huddersfield Town - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0114:30

OPINIE I KOMENTARZE

10.07.2017 / ~ Bartłomiej /
Czemu nie pokazuje że jest mecz??????????????
10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

FC Barcelona - Levante UD
Xd
17.01.2019 / ~Dawid /
Sydney International
Xd
12.01.2019 / ~Szymon /
Levante UD - FC Barcelona
Xd
10.01.2019 / ~Adam /
Canal+ Sport Online
Arka gol Jea
30.11.2018 / ~Jakub /
FC Barcelona - Real Betis
Hejo
11.11.2018 / ~osjar /