WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

PIŁKA NOŻNA TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.05 16:30
Holandia U17 - Polska U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
19.0516:30
19.05 16:30
Niemcy U17 - Luksemburg U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
19.0516:30
19.05 19:00
Francja U17 - Bułgaria U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
19.0519:00
19.05 19:00
Izrael U17 - Włochy U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
19.0519:00
19.05 20:30
Hertha BSC - Hamburger SV (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.0520:30
19.05 20:45
Everton FC - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0520:45
19.05 21:00
Aston Villa FC - Burnley FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0521:00
19.05 21:00
Chelsea Londyn - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0521:00
20.05 13:30
Dania U17 - Szkocja U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
20.0513:30
20.05 13:30
Serbia U17 - Turcja U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
20.0513:30
20.05 15:30
Hiszpania U17 - Belgia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
20.0515:30
20.05 15:30
Portugalia U17 - Szwecja U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
20.0515:30
21.05 16:00
Multiliga+ (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0516:00
21.05 17:30
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Legia Warszawa - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Piast Gliwice - Radomiak Radom (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Wisła Płock - PGE FKS Stal Mielec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30
21.05 17:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0517:30

PIŁKA NOŻNA POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.05 02:30
CA Boca Juniors - SC Corinthians Paulista (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
18.0502:30
18.05 00:15
Red Bull Bragantino - Estudiantes de La Plata (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
18.0500:15
17.05 20:45
Southampton FC - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0520:45
17.05 19:00
Turcja U17 - Hiszpania U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
17.0519:00
17.05 19:00
Szkocja U17 - Portugalia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
17.0519:00
17.05 16:30
Dania U17 - Szwecja U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
17.0516:30
17.05 16:30
Serbia U17 - Belgia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
17.0516:30
16.05 21:00
Newcastle United - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0521:00
16.05 20:45
Juventus FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0520:45
16.05 19:00
Bułgaria U17 - Holandia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
16.0519:00
16.05 19:00
Izrael U17 - Luksemburg U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
16.0519:00
16.05 18:30
UC Sampdoria - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0518:30
16.05 18:00
Górnik Polkowice - Apklan Resovia Rzeszów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
16.0518:00
16.05 16:30
Francja U17 - Polska U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
16.0516:30
16.05 16:30
Włochy U17 - Niemcy U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
16.0516:30
15.05 21:00
São Paulo FC - Cuiabá EC (Piłka nożna,Brasileirão)
Piłka nożna,Brasileirão
15.0521:00
15.05 20:45
Cagliari Calcio - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.0520:45
15.05 20:00
Niemcy U17 - Hiszpania U17 (kobiety) (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy U-17
15.0520:00
15.05 19:30
Celta Vigo - Elche CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0519:30
15.05 19:30
Getafe CF - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0519:30
OPINIE I KOMENTARZE
21.12.2021 / ~ Jakub /
W jakim języku komentarz?
24.10.2021 / ~ Bartek /
Fajnie
03.10.2021 / ~ Zubr /
Kto ma streama?
28.09.2021 / ~ gittttttttt /
gitttt
20.08.2021 / ~ Filip /
najs
11.06.2021 / ~ On /
Git
23.11.2020 / ~ stefan /
Lubiłem lechie ale po tym jej nie wybacze
07.08.2020 / ~ Ja /
Git
10.06.2020 / ~ Karol /
Git
08.02.2020 / ~ Kumen /
Dobre
07.02.2020 / ~ Kacper /
Fajne
04.02.2020 / ~ Kacper /
Srednio
02.02.2020 / ~ Kacper /
Zajefajne
01.02.2020 / ~ Kumen /
Dobre
29.01.2020 / ~ Kumen /
Elo
27.01.2020 / ~ Ns /
Git
22.01.2020 / ~ Kumen /
Git
20.01.2020 / ~ Kumen /
Fajne
18.01.2020 / ~ Kacper /
Git
15.01.2020 / ~ Kacper /
Naepsza
23.12.2019 / ~ Czarek /
Super strona
23.12.2019 / ~ Kacper /
Dobra stronka pozdro.
23.12.2019 / ~ Klaudia /
Fajna strona
20.12.2019 / ~ Piotr /
Mega stronka polecam wszystkim :-)
16.12.2019 / ~ Mateusz /
Elo
03.07.2019 / ~ Oliwier /
Mega strona
19.05.2019 / ~ Filip /
Spoko
17.04.2019 / ~ Mati /
Milan
06.04.2019 / ~ Kokoloko xD /
Mega stronka
29.03.2019 / ~ 123 /
Super
27.03.2019 / ~ Janusz /
Juve najlepsze
20.02.2019 / ~ Michal /
Ciekawe jak beda wygladac mecze
10.07.2017 / ~ Bartłomiej /
Czemu nie pokazuje że jest mecz??????????????
10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 33 21 8 4 65:23 71
2 Raków Częstochowa 33 19 9 5 57:30 66
3 Pogoń Szczecin 33 18 10 5 61:29 64
4 Lechia Gdańsk 33 16 9 8 52:36 57
5 Piast Gliwice 33 15 8 10 44:36 53
6 Radomiak Radom 33 11 14 8 41:39 47
7 Cracovia 33 12 10 11 40:39 46
8 Wisła Płock 33 14 3 16 45:51 45
9 Górnik Zabrze 33 12 8 13 51:52 44
10 Legia Warszawa 33 12 4 17 43:48 40
11 Warta Poznań 33 10 9 14 34:38 39
12 Zagłębie Lubin 33 11 5 17 42:57 38
13 PGE FKS Stal Mielec 33 9 10 14 39:49 37
14 Jagiellonia Białystok 33 8 13 12 38:50 37
15 Śląsk Wrocław 33 7 14 12 39:48 35
16 Wisła Kraków 33 7 10 16 37:53 31
17 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 33 7 10 16 34:54 31
18 Górnik Łęczna 33 6 10 17 29:59 28

OSTATNIE DYSKUSJE

FAME MMA 14
Polska
14.05.2022 / ~Bartłomiej /
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Siemankoo
13.05.2022 / ~Michał /
Iga Świątek - Wiktoria Azarenka
IGA
12.05.2022 / ~Wiesiek /
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Musimy wygrać
12.05.2022 / ~Mirek /
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów
Witam
08.05.2022 / ~Hubi /