WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.09 18:00
PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0918:00
22.09 18:00
FC Barcelona Lassa - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0918:00
22.09 18:30
HC Meshkov Brest - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0918:30
22.09 19:30
ABANCA Ademar León - Dynamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0919:30
23.09 17:00
Paris Saint-Germain Handball - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0917:00
23.09 18:10
Elverum Handball - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0918:10
23.09 19:00
MOL-Pick Szeged - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0919:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

19.09 19:00
SG Flensburg-Handewitt - PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.0919:00
16.09 19:00
Orlen Wisła Płock - Wacker Thun (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0919:00
16.09 19:00
HBC Nantes - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0919:00
15.09 19:30
Sporting CP - HC Metalurg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0919:30
15.09 18:00
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:00
15.09 17:30
Montpellier HB - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0917:30
12.09 19:00
Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0919:00
12.09 18:30
Dynamo Bukareszt - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0918:30
12.09 18:00
HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0918:00
12.09 17:15
Riihimäen Cocks - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0917:15
26.05 17:45
HC Vardar Skopje - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
26.0517:45
26.05 15:00
HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
26.0515:00
29.04 19:00
Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0419:00
29.04 17:00
HC Vardar Skopje - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0417:00
29.04 16:50
Skjern Handbold - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0416:50
28.04 17:25
Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0417:25
22.04 18:55
HBC Nantes - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0418:55
22.04 16:55
THW Kiel - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0416:55
21.04 18:25
PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.0418:25
18.04 18:55
SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.0418:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 1 1 0 0 27:24 2
2 Meshkov Brest 1 1 0 0 32:30 2
3 Telekom Veszprem 1 1 0 0 29:27 2
4 Rhein-Neckar Loewen 1 1 0 0 35:34 2
5 FC Barcelona 1 0 0 1 34:35 0
6 IFK Kristianstad 1 0 0 1 30:32 0
7 PGE VIVE Kielce 1 0 0 1 27:29 0
8 Montpellier HB 1 0 0 1 24:27 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Paris SG 1 1 0 0 35:29 2
2 Flensburg-Handewitt 2 1 0 1 63:62 2
3 PPD Zagreb 2 1 0 1 54:53 2
4 Skjern Handbold 1 1 0 0 27:26 2
5 MOL-Pick Szeged 1 1 0 0 24:23 2
6 Celje Pivovarna 1 0 0 1 26:27 0
7 HBC Nantes 1 0 0 1 31:34 0
8 Motor Zaporozhye 1 0 0 1 29:35 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Bjerringbro 1 1 0 0 39:28 2
2 Sporting Clube 1 1 0 0 34:26 2
3 Tatran Presov 1 1 0 0 28:22 2
4 Besiktas Mogaz HT 1 0 0 1 22:28 0
5 HC Metalurg Skopje 1 0 0 1 26:34 0
6 Chehovski Medvedi 1 0 0 1 28:39 0
Play Offs 1/16 finals
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Orlen Wisla Plock 1 1 0 0 34:24 2
2 CS Dinamo Bucuresti 1 1 0 0 26:24 2
3 Ademar Leon 1 0 1 0 19:19 1
4 Cocks 1 0 1 0 19:19 1
5 Elverum IL 1 0 0 1 24:26 0
6 Wacker Thun 1 0 0 1 24:34 0
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /