WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka ręczna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.11 20:05
Polska - Litwa (kobiety) (Piłka ręczna,Towarzyski)
Piłka ręczna,Towarzyski
22.1120:05
23.11 12:35
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
23.1112:35
23.11 15:00
ORLEN Wisła Płock - GOG Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1115:00
23.11 17:15
Montpellier HB - FC Porto Sofarma (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1117:15
23.11 17:30
HC Meshkov Brest - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1117:30
23.11 17:30
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1117:30
23.11 18:55
Polska - Ukraina (kobiety) (Piłka ręczna,Towarzyski)
Piłka ręczna,Towarzyski
23.1118:55
23.11 20:00
FC Barcelona Lassa - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1120:00
24.11 16:45
Polska - Białoruś (kobiety) (Piłka ręczna,Towarzyski)
Piłka ręczna,Towarzyski
24.1116:45
24.11 16:50
Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.1116:50
24.11 17:00
RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.1117:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.11 19:00
THW Kiel - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1119:00
20.11 17:55
PGE Vive Kielce - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
20.1117:55
17.11 19:00
Elverum Handball - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1119:00
17.11 19:00
Montpellier HB - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1119:00
17.11 19:00
Kadetten Schaffhausen - ORLEN Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1119:00
17.11 17:00
Paris Saint-Germain Handball - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1117:00
17.11 12:55
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
17.1112:55
16.11 20:00
FC Barcelona Lassa - Aalborg Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.1120:00
16.11 18:00
PGE Vive Kielce - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.1118:00
16.11 17:30
Telekom Veszprém - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.1117:30
14.11 18:00
HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1118:00
13.11 19:55
FC Porto Sofarma - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1119:55
12.11 20:30
KS SPR Chrobry Głogów - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
12.1120:30
10.11 19:00
THW Kiel - FC Porto Sofarma (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1119:00
10.11 18:00
ORLEN Wisła Płock - Chekhovskie medvedi (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1118:00
10.11 17:00
MOL-Pick Szeged - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1117:00
10.11 17:00
RK Celje Pivovarna Lasko - HC PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1117:00
10.11 17:00
HC Motor Zaporoże - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1117:00
10.11 16:50
Aalborg Handbold - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1116:50
10.11 15:55
NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
10.1115:55

OPINIE I KOMENTARZE

10.12.2018 / ~ Lena /
Super fajowe

Piłka ręczna to sport wyjątkowo dynamiczny i kontaktowy – faule zdarzają się tutaj na tyle często, że w odróżnieniu od koszykówki czy hokeja, nie wprowadza się dodatkowych kar za kumulowanie indywidualnych fali. Często wynikają one zresztą nie tyle z celowego łamania przepisów przez zawodnika, co z niefortunnego stanięcia, pechowego wyskoku albo niewłaściwego obliczenia trajektorii lotu. Za każdym razem, gdy w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet sędziowie odgwizdują faul, zawodnik może być odesłany na ławkę kar, aby spędzić na niej dwie minuty, w trakcie których jest drużyna będzie musiała radzić sobie w osłabieniu. Jeśli wina nie jest na tyle poważna, sędziowie dyktują rzuty wolne – bezpośrednie i pośrednie.

Naturalnie w przypadku faulu w polu bramkowym lub próbie bronienia w polu bramkowym przez obrońcę, sędziowie dyktują rzuty karne. W piłce ręcznej jest to pojedynek jeden na jednego, gdzie z uwagi na względnie małe rozmiary bramki, zdecydowanie trudniej jest rzucającemu zdobyć bramkę. Tym bardziej, jeśli w danym meczu próbuje wykonywać rzut karny po raz trzeci, czwarty lub piąty i bramkarz stojący na linii bramkowej ma już odpowiednie wyczucie jego stylu rzutu.

Często spotykanym rozwiązaniem w piłce ręcznej jest więc zmienianie bramkarza na rezerwowego wyłącznie do obrony rzutu karnego, lub ściąganie z ławki zmienników zawodnika do zadań specjalnych. Tak samo jak zdejmowanie bramkarza z boiska w momencie gry w osłabieniu, tak aby w polu mogło piłkę rozgrywać również sześciu piłkarzy – w przypadku straty piłki taka gra bez bramkarza przeważnie kończy się natychmiastową kontrą i stratą bramki.

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Barca Lassa 8 7 0 1 290:219 14
2 PSG Handball 8 7 0 1 250:213 14
3 MOL-Pick Szeged 8 6 1 1 230:205 13
4 Aalborg Handbold 8 4 0 4 241:250 8
5 Flensburg-Handewitt 8 3 1 4 209:211 7
6 RK Celje Piv. Lasko 8 3 0 5 202:231 6
7 Elverum Handball 8 0 1 7 194:238 1
8 HC PPD Zagreb 8 0 1 7 185:234 1
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 THW Kiel 9 6 2 1 281:250 14
2 Montpellier HB 8 5 1 2 223:214 11
3 Telekom Veszprem 8 5 0 3 267:235 10
4 PGE VIVE Kielce 8 4 2 2 248:231 10
5 HC Vardar Skopje 8 4 1 3 235:252 9
6 FC Porto Sofarma 8 3 2 3 230:240 8
7 Motor Zaporozhye 9 0 2 7 264:294 2
8 Meshkov Brest 8 1 0 7 219:251 2
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Bidasoa Irun 8 6 2 0 242:189 14
2 Sporting CP 8 5 1 2 250:214 11
3 IK Savehof 8 5 0 3 218:222 10
4 Riihimaen Cocks 9 3 0 6 220:260 6
5 Tatran Presov 8 2 1 5 201:230 5
6 RK Eurofarm Rabotnik 9 2 0 7 240:256 4
Play Offs 1/16 finals
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CS Dinamo Bucuresti 9 6 3 0 266:225 15
2 Orlen Wisla Plock 8 4 1 3 220:212 9
3 GOG Handbold 8 4 1 3 255:260 9
4 Kadett. Schaffhausen 8 2 2 4 227:219 6
5 Chehovski Medvedi 9 3 0 6 251:281 6
6 IFK Kristianstad 8 1 3 4 230:252 5
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
D
16.11.2019 / ~Oli /
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
Do boju
07.11.2019 / ~ROMEK /
PROJEKT Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Love
04.11.2019 / ~Michal /
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Xd
30.10.2019 / ~Kuba /
Yves Ngabu - Lawrence Okolie
nie wiem
26.10.2019 / ~piotr /