WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka ręczna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.03 17:30
HC Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0317:30
23.03 18:00
Mieszkow Brześć - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0318:00
23.03 20:30
HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0320:30
24.03 16:00
Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0316:00
24.03 18:00
Sporting CP - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0318:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.03 19:00
Rhein-Neckar Löwen - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0319:00
08.03 18:00
PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
08.0318:00
03.03 17:00
MOL-Pick Szeged - HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.0317:00
03.03 17:00
Paris Saint-Germain Handball - HK Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.0317:00
03.03 16:50
Skjern Handbold - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.0316:50
03.03 15:10
Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.0315:10
02.03 17:30
PGE Vive Kielce - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.0317:30
02.03 17:30
FC Barcelona Lassa - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.0317:30
02.03 17:30
HC Vardar - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.0317:30
02.03 17:30
Mieszkow Brześć - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.0317:30
27.02 19:00
SG Flensburg-Handewitt - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
27.0219:00
24.02 19:00
Montpellier HB - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0219:00
24.02 17:00
HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0217:00
24.02 17:00
RK Celje Pivovarna Lasko - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0217:00
24.02 17:00
Telekom Veszprém - Mieszkow Brześć (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0217:00
24.02 17:00
HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0217:00
23.02 19:00
IFK Kristianstad - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0219:00
23.02 18:00
Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0218:00
23.02 17:30
HBC Nantes - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0217:30
20.02 19:00
Rhein-Neckar Löwen - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0219:00

OPINIE I KOMENTARZE

10.12.2018 / ~ Lena /
Super fajowe

Piłka ręczna to sport wyjątkowo dynamiczny i kontaktowy – faule zdarzają się tutaj na tyle często, że w odróżnieniu od koszykówki czy hokeja, nie wprowadza się dodatkowych kar za kumulowanie indywidualnych fali. Często wynikają one zresztą nie tyle z celowego łamania przepisów przez zawodnika, co z niefortunnego stanięcia, pechowego wyskoku albo niewłaściwego obliczenia trajektorii lotu. Za każdym razem, gdy w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet sędziowie odgwizdują faul, zawodnik może być odesłany na ławkę kar, aby spędzić na niej dwie minuty, w trakcie których jest drużyna będzie musiała radzić sobie w osłabieniu. Jeśli wina nie jest na tyle poważna, sędziowie dyktują rzuty wolne – bezpośrednie i pośrednie.

Naturalnie w przypadku faulu w polu bramkowym lub próbie bronienia w polu bramkowym przez obrońcę, sędziowie dyktują rzuty karne. W piłce ręcznej jest to pojedynek jeden na jednego, gdzie z uwagi na względnie małe rozmiary bramki, zdecydowanie trudniej jest rzucającemu zdobyć bramkę. Tym bardziej, jeśli w danym meczu próbuje wykonywać rzut karny po raz trzeci, czwarty lub piąty i bramkarz stojący na linii bramkowej ma już odpowiednie wyczucie jego stylu rzutu.

Często spotykanym rozwiązaniem w piłce ręcznej jest więc zmienianie bramkarza na rezerwowego wyłącznie do obrony rzutu karnego, lub ściąganie z ławki zmienników zawodnika do zadań specjalnych. Tak samo jak zdejmowanie bramkarza z boiska w momencie gry w osłabieniu, tak aby w polu mogło piłkę rozgrywać również sześciu piłkarzy – w przypadku straty piłki taka gra bez bramkarza przeważnie kończy się natychmiastową kontrą i stratą bramki.

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Barcelona 14 12 0 2 486:391 24
2 Telekom Veszprem 14 10 0 4 410:382 20
3 HC Vardar Skopje 14 9 1 4 406:390 19
4 PGE VIVE Kielce 14 7 0 7 439:430 14
5 Rhein-Neckar Loewen 14 7 0 7 418:410 14
6 Meshkov Brest 14 4 1 9 379:419 9
7 Montpellier HB 14 3 1 10 377:414 7
8 IFK Kristianstad 14 2 1 11 396:475 5
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Paris SG 14 13 0 1 455:385 26
2 MOL-Pick Szeged 14 9 2 3 411:397 20
3 Flensburg-Handewitt 14 7 1 6 378:370 15
4 HBC Nantes 14 5 4 5 421:408 14
5 Motor Zaporozhye 14 5 1 8 413:412 11
6 PPD Zagreb 14 4 3 7 359:388 11
7 Skjern Handbold 14 3 2 9 398:439 8
8 Celje Pivovarna 14 3 1 10 380:416 7
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Bjerringbro 10 8 0 2 323:273 16
2 Sporting Clube 10 7 0 3 304:277 14
3 Tatran Presov 10 7 0 3 278:268 14
4 Chehovski Medvedi 10 4 0 6 280:279 8
5 Besiktas Mogaz HT 10 3 0 7 255:289 6
6 HC Metalurg Skopje 10 1 0 9 246:300 2
Play Offs 1/16 finals
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CS Dinamo Bucuresti 10 7 0 3 293:280 14
2 Orlen Wisla Plock 10 7 0 3 278:250 14
3 Elverum IL 10 6 1 3 278:272 13
4 Ademar Leon 10 5 2 3 252:251 12
5 Cocks 10 2 2 6 246:269 6
6 Wacker Thun 10 0 1 9 268:293 1
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Obstawiam 3-0 dla Jastrzebskiego
07.03.2019 / ~Szymon /
Michał Cieślak - Youri Kalenga
Xd
01.03.2019 / ~Andrzej /
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Tylko Lechia
23.02.2019 / ~Marek /
Eleven Sports 1 Online
milan jest wielki
22.02.2019 / ~jan /
Liverpool FC - Bayern Monachium
3:2
19.02.2019 / ~John /