WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Endesa na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

30.06 20:00
FC Barcelona Lassa - Kirolbet Baskonia (finał) (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
30.0620:00
28.06 20:00
Valencia Basket Club - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0620:00
28.06 17:00
FC Barcelona Lassa - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0617:00
26.06 21:30
Real Madrid Baloncesto - Casademont Zaragoza (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0621:30
26.06 18:30
Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0618:30
26.06 15:30
San Pablo Burgos - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0615:30
25.06 21:30
FC Barcelona Lassa - Iberostar Tenerife (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0621:30
25.06 18:30
Unicaja Malaga - RETAbet Bilbao Basket (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0618:30
25.06 15:30
Joventut Badalona - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0615:30
24.06 21:30
Valencia Basket Club - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0621:30
24.06 18:30
MoraBanc Andorra - Real Madrid Baloncesto (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0618:30
24.06 15:30
Casademont Zaragoza - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0615:30
23.06 21:30
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0621:30
23.06 18:30
RETAbet Bilbao Basket - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0618:30
23.06 15:30
Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0615:30
22.06 21:30
Casademont Zaragoza - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.0621:30
22.06 18:30
Real Madrid Baloncesto - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.0618:30
22.06 15:30
Herbalife Gran Canaria - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.0615:30
21.06 21:30
FC Barcelona Lassa - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
21.0621:30
21.06 18:30
Joventut Badalona - Unicaja Malaga (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
21.0618:30

OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Ok
02.07.2020 / ~Wojtek /
Warta Poznań - Chrobry Głogów
Elo
29.06.2020 / ~Paweł /
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna
Ładne mi to online kiedy nie ma transmisji finału
27.06.2020 / ~alicja /
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
?
06.03.2020 / ~Tomek /
Cracovia - Lech Poznań
Nwm
16.02.2020 / ~Bartek /