WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Endesa na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

27.09 18:00
Joventut Badalona - Real Madryt (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
27.0918:00
27.09 12:30
FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
27.0912:30
24.09 21:45
Unicaja Malaga - FC Barcelona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0921:45
20.09 18:30
TD Systems Baskonia - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
20.0918:30
30.06 20:00
FC Barcelona Lassa - Kirolbet Baskonia (finał) (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
30.0620:00
28.06 20:00
Valencia Basket Club - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0620:00
28.06 17:00
FC Barcelona Lassa - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0617:00
26.06 21:30
Real Madrid Baloncesto - Casademont Zaragoza (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0621:30
26.06 18:30
Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0618:30
26.06 15:30
San Pablo Burgos - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0615:30
25.06 21:30
FC Barcelona Lassa - Iberostar Tenerife (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0621:30
25.06 18:30
Unicaja Malaga - RETAbet Bilbao Basket (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0618:30
25.06 15:30
Joventut Badalona - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0615:30
24.06 21:30
Valencia Basket Club - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0621:30
24.06 18:30
MoraBanc Andorra - Real Madrid Baloncesto (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0618:30
24.06 15:30
Casademont Zaragoza - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0615:30
23.06 21:30
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0621:30
23.06 18:30
RETAbet Bilbao Basket - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0618:30
23.06 15:30
Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
23.0615:30
22.06 21:30
Casademont Zaragoza - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.0621:30

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - Liga Endesa

Sezon zasadniczy
M Z P B Pts ratio
1 Real Madrid 3 3 0 275:217 1.27
2 Monbus Obradoiro 3 3 0 268:238 1.13
3 Barcelona 3 3 0 250:220 1.14
4 Baskonia 3 3 0 251:230 1.09
5 Iberostar Tenerife 3 2 0 256:238 1.08
6 San Pablo Burgos 3 2 1 268:226 1.19
7 Valencia 3 2 1 246:226 1.09
8 Joventut Badalona 3 2 1 223:217 1.03
9 MoraBanc Andorra 3 1 2 238:238 1.00
10 Zaragoza 3 1 1 257:264 0.97
11 UCAM Murcia 3 1 2 241:248 0.97
12 BAXI Manresa 3 1 2 238:246 0.97
13 Unicaja 3 1 2 224:238 0.94
14 Gran Canaria 3 0 2 238:282 0.84
15 Estudiantes 3 0 3 248:267 0.93
16 Real Betis 2 0 2 137:165 0.83
17 Gipuzkoa 2 0 2 147:176 0.84
18 Bilbao Basket 3 0 2 236:270 0.87
19 Fuenlabrada 2 0 2 155:190 0.82
Play Offs
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Radomiak Radom - Widzew Łódź
No skad mam wiedziec tu w australii?
28.08.2020 / ~Szmajser /
Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Dlaczego jesteście tak przeciwni i sceptyczni dla Gdanska
22.08.2020 / ~Jędrzej /
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
Okiii
17.08.2020 / ~Bartek /
MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Żużel
02.08.2020 / ~Stefan /
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Ok
02.07.2020 / ~Wojtek /