WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.02 18:55
FC Basel - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
Espanyol Barcelona - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
KAA Gent - AS Roma (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
Istanbul Başakşehir - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
FC Porto - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
Malmö FF - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 18:55
LASK Linz - AZ Alkmaar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0218:55
27.02 21:00
Ajax Amsterdam - Getafe CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00
27.02 21:00
Celtic F.C. - FC Kopenhaga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00
27.02 21:00
Sevilla FC - CFR Cluj (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00
27.02 21:00
Manchester United - Club Brugge (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.02 21:00
Rangers FC - Sporting Braga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
Wolverhampton Wanderers - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
Bayer Leverkusen - FC Porto (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
APOEL Nikozja - FC Basel (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
AZ Alkmaar - LASK Linz (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
Vfl Wolfsburg - Malmö FF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
AS Roma - KAA Gent (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 21:00
Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0221:00
20.02 18:55
Sporting CP - Istanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
Getafe CF - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
FC Kopenhaga - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
CFR Cluj - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
Club Brugge - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
Łudogorec Razgrad - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
20.02 18:55
Szachtar Donieck - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
16.12 13:00
Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.1213:00
12.12 21:00
FC Porto - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
12.1221:00
12.12 21:00
Rangers FC - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
12.1221:00
12.12 21:00
KAA Gent - FC Oleksandria (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
12.1221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Liga Europy to międzynarodowe rozgrywki organizowane przez UEFA dla najlepszych klubów piłkarskich. Impreza funkcjonuje od roku 2008 jako kontynuacja Pucharu UEFA. W sezonie 2009/2010 przekształcono ją w Ligę Europy UEFA. Cały turniej składa się z fazy kwalifikacji, eliminacyjnej oraz pucharowej.

W fazie kwalifikacyjnej mogą brać udział aż 174 zespoły, które grają ze sobą w dwumeczach. Kwalifikacje podzielono na 3 rundy oraz dodatkową czwartą rundę play-off. Do rundy grupowej trafia już 48 drużyn. Następnie, w pierwszej fazie pucharowej walczą ze sobą 32 drużyny klubowe.

Pierwszym zwycięzcą imprezy w roku 1971 był zespół Tottenham Hotspur. Najlepszą drużyną do tej pory jest Sevilla FC. Hiszpański zespół aż pięć razy zdobywał pierwsze miejsce i tytuł. Za nim plasują się Juventus Turyn oraz Inter Mediolan, a więc dwa włoskie zespoły. W rankingu państw wygrywa oczywiście Hiszpania, a za nią znajdują się Włochy oraz Anglia.

Piłka nożna - Liga Europy

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sevilla FC 6 5 0 1 14:3 15
2 APOEL Nicosia 6 3 1 2 10:8 10
3 Qarabag Agdam 6 1 2 3 8:11 5
4 Dudelange 6 1 1 4 8:18 4
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Malmo FF 6 3 2 1 8:6 11
2 FC Kobenhavn 6 2 3 1 5:4 9
3 Dynamo Kyiv 6 1 4 1 7:7 7
4 Lugano 6 0 3 3 2:5 3
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Basel 6 4 1 1 12:4 13
2 Getafe CF 6 4 0 2 8:4 12
3 FK Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9
4 Trabzonspor 6 0 1 5 3:11 1
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 13
2 Sporting 6 4 0 2 11:7 12
3 PSV Eindhoven 6 2 2 2 9:12 8
4 Rosenborg 6 0 1 5 3:11 1
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Celtic 6 4 1 1 10:6 13
2 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 12
3 Lazio 6 2 0 4 6:9 6
4 Stade Rennes 6 1 1 4 5:8 4
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal 6 3 2 1 14:7 11
2 Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 8:10 9
3 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 8
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 7:10 5
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Porto 6 3 1 2 8:9 10
2 Rangers 6 2 3 1 8:6 9
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 8:7 8
4 Feyenoord Rotterdam 6 1 2 3 7:9 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Espanyol Barcelona 6 3 2 1 12:4 11
2 Ludogorets Razgrad 6 2 2 2 10:10 8
3 Ferencvaros 6 1 4 1 5:7 7
4 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 5
Next Round
Group I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KAA Gent 6 3 3 0 11:7 12
2 VfL Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 11
3 AS Saint-Etienne 6 0 4 2 6:8 4
4 Oleksandriya 6 0 3 3 6:10 3
Next Round
Group J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Istanbul Basaksehir 6 3 1 2 7:9 10
2 AS Roma 6 2 3 1 12:6 9
3 Borussia M'gladbach 6 2 2 2 6:9 8
4 Wolfsberger AC 6 1 2 3 7:8 5
Next Round
Group K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 4 2 0 15:9 14
2 Wolverhampton 6 4 1 1 11:5 13
3 Slovan Bratislava 6 1 1 4 10:13 4
4 Besiktas 6 1 0 5 6:15 3
Next Round
Group L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Manchester United 6 4 1 1 10:2 13
2 AZ Alkmaar 6 2 3 1 15:8 9
3 Partizan 6 2 2 2 10:10 8
4 FC Astana 6 1 0 5 4:19 3
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki
1 Alfredo Morelos Rangers 6
2 Andraz Sporar Sporting 5
3 Bruno Fernandes Manchester United 5
4 Munir El Haddadi Sevilla FC 5
5 Claudiu Keseru Ludogorets Razgrad 4
6 Danel Sinani Dudelange 4
7 Laurent Depoitre KAA Gent 4
8 Mason Greenwood Manchester United 4
9 Myron Boadu AZ Alkmaar 4
10 Paulinho Sporting Braga 4
11 Umar Sadiq Partizan 4
12 Angel Rodriguez Getafe CF 3
13 Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 3
14 Diogo Jota Wolverhampton 3
15 Donyell Malen PSV Eindhoven 3
16 Edin Dzeko AS Roma 3
17 Enzo Crivelli Istanbul Basaksehir 3
18 Gabriel Martinelli Arsenal 3
19 Klauss LASK Linz 3
20 Markus Rosenberg Malmo FF 3
21 Munas Dabbur Sevilla FC 3
22 Raul Jimenez Wolverhampton 3
23 Roman Yaremchuk KAA Gent 3
24 Ryan Christie Celtic 3
25 Tiquinho FC Porto 3
26 Victor Campuzano Espanyol Barcelona 3

OSTATNIE DYSKUSJE

Cracovia - Lech Poznań
Nwm
16.02.2020 / ~Bartek /
Eleven Sports 1
co z transmisja Borussi Dortmund w dniu dzisiejszym?
14.02.2020 / ~zbigniew /
Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań
Start
12.02.2020 / ~Andrew /
Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński
Super
07.02.2020 / ~Mateusz /
Piłka nożna
Fajne
07.02.2020 / ~Kacper /