WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Regulamin


1. Serwis mecz-live.pl to strona internetowa stworzona i administrowana przez firmę NETSTEL Software Marcin Matusiak spółka jawna z siedzibą w Krakowie przy ul Zbożowej 3/18.

W niniejszym regulaminie nazywana jest wymiennie serwisem, portalem, stroną lub mecz-live.pl. Użytkownik to każda osoba która w jakikolwiek sposób korzysta ze strony mecz-live.pl. Pojęcia administratorzy i moderatorzy są tożsame i odnoszą się do osób zarządzających serwisem.

 

2. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu oraz warunki korzystania ze strony przez jej użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

 

3. Serwis mecz-live.pl udostępnia możliwość dodawania informacji i komentarzy przez użytkowników, zastrzegając jednocześnie, że:

a) podlegają one moderacji przez administratora lub moderatora serwisu

b) użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści na stronie mecz-live.pl

 

4. Zabrania się publikowania wypowiedzi sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami.

W szczególności niedopuszczalne jest:

a) używanie wulgarnych słów

b) obrażanie innych osób

c) publikowanie chronionych prawem autorskim nagrań bez zgody dysponentów tych praw lub linków do treści łamiących prawa autorskie.

d) publikowanie treści o tematyce hazardowej, (w szczególności dot. zakładów bukmacherskich online)

e) publikowanie treści o charakterze erotycznym

f) publikowanie na stronie treści komercyjnych (np. reklam w postaci tekstowej jak i graficznej, zaproszeń o podłożu komercyjnym)

g) publikowanie danych osobowych bez zgody osoby, które jej dotyczą oraz podawania się za inna osobę

h) powielanie już istniejących wątków

i) działanie na szkodę serwisu mecz-live.pl

 

5. Wszelkie teksty oraz elementy identyfikacji graficznej serwisu publikowane przez redakcję portalu są jej własnością. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody serwisu jest zabronione. Redakcja dopuszcza możliwość publikacji zamieszczonych na stronie materiałów w celach informacyjnych, jednak z wyraźnym zaznaczeniem źródła/autora tekstu jako mecz-live.pl

 

6. Redakcja serwisu zastrzega, iż publikowane treści mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.

 

7. Redakcja zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości własnego serwisu.

 

8. Administrator mecz-live.pl zastrzega sobie prawo, by w każdej chwili móc zmodyfikować regulamin.