WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Puchar Polski na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

16.02 18:00
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń (finał) (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
16.0218:00
15.02 19:00
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
15.0219:00
15.02 15:00
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
15.0215:00
14.02 20:30
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
14.0220:30
14.02 18:00
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
14.0218:00
13.02 20:30
Start Lublin - Anwil Włocławek (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
13.0220:30
13.02 18:00
Legia Warszawa - HydroTruck Radom (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
13.0218:00
17.02 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (finał) (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
17.0218:00
16.02 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
16.0218:00
16.02 14:00
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
16.0214:00
15.02 20:10
Anwil Włocławek - Arka Gdynia (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
15.0220:10
15.02 17:40
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
15.0217:40
14.02 20:10
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
14.0220:10
14.02 17:40
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
14.0217:40
17.02 20:15
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
17.0220:15
17.02 17:45
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
17.0217:45
16.02 20:15
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Turów Zgorzelec (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
16.0220:15
16.02 17:45
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
16.0217:45
21.02 20:00
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
21.0220:00
20.02 18:00
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek (Koszykówka,Puchar Polski)
Koszykówka,Puchar Polski
20.0218:00

OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Radomiak Radom - Widzew Łódź
No skad mam wiedziec tu w australii?
28.08.2020 / ~Szmajser /
Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Dlaczego jesteście tak przeciwni i sceptyczni dla Gdanska
22.08.2020 / ~Jędrzej /
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
Okiii
17.08.2020 / ~Bartek /
MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Żużel
02.08.2020 / ~Stefan /
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Ok
02.07.2020 / ~Wojtek /