WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eliminacje Mistrzostw Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

07.03 18:00
Polska - Mołdawia (kobiety) (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0318:00
19.11 20:45
Polska - Słowenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Holandia - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Niemcy - Irlandia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Walia - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Słowacja - Azerbejdżan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Łotwa - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Macedonia Północna - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Belgia - Cypr (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
San Marino - Rosja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Szkocja - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
18.11 20:45
Hiszpania - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Irlandia - Dania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Włochy - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Gibraltar - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Grecja - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Szwecja - Wyspy Owcze (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Malta - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 20:45
Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
17.11 20:45
Mołdawia - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
?
06.03.2020 / ~Tomek /
Cracovia - Lech Poznań
Nwm
16.02.2020 / ~Bartek /
Eleven Sports 1
co z transmisja Borussi Dortmund w dniu dzisiejszym?
14.02.2020 / ~zbigniew /
Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań
Start
12.02.2020 / ~Andrew /
Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński
Super
07.02.2020 / ~Mateusz /