WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eliminacje Mistrzostw Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.03 18:00
Gruzja - Luksemburg (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0318:00
21.03 20:45
Polska - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 20:45
Walia - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 20:45
Izrael - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 20:45
Bośnia i Hercegowina - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 20:45
Grecja - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
26.03
Walia - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Finlandia - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Gruzja - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Gruzja - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Luksemburg - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Luksemburg - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Bośnia i Hercegowina - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Bośnia i Hercegowina - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Ukraina - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03
26.03
Ukraina - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.03

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

23.11 12:00
Losowanie baraży (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.1112:00
21.11 20:45
Andora - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Chorwacja - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Gibraltar - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Grecja - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Kosowo - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Rumunia - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
21.11 20:45
Walia - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.1120:45
20.11 20:45
Albania - Wyspy Owcze (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
Czechy - Mołdawia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
Macedonia Północna - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
Irlandia Północna - Dania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
San Marino - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
Słowenia - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
20.11 20:45
Ukraina - Włochy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
20.1120:45
19.11 20:45
Bośnia i Hercegowina - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Lichtenstein - Luksemburg (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Portugalia - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Szkocja - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 20:45
Hiszpania - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lech mistrz wygra
24.02.2024 / ~Gracjan /
Comarch Cracovia - GKS Katowice
K.... Nie potrafią 20 sekund utrzymać prowadzenia i tracą na 12 sek bramkę to krew może zalać kibica Cracovii
16.02.2024 / ~Wladyslaw /
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole
gdzie ten mecz
11.02.2024 / ~stef /
Paris Saint-Germain - Stade Brestois 29
Wiem że można w tv obejrzeć podobno
07.02.2024 / ~Ktos /
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Ni
04.02.2024 / ~Klaudia /