WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Narodów UEFA na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

LIGA NARODÓW UEFA POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

27.09 20:45
Portugalia - Hiszpania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Szwajcaria - Czechy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Ukraina - Szkocja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Norwegia - Serbia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Szwecja - Słowenia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Grecja - Irlandia Północna (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Irlandia - Armenia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Albania - Islandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
27.09 20:45
Kosowo - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
27.0920:45
26.09 20:45
Anglia - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
Węgry - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
Czarnogóra - Finlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
Rumunia - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
Macedonia Północna - Bułgaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
San Marino - Estonia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
26.09 20:45
Gibraltar - Gruzja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
26.0920:45
25.09 20:45
Walia - Polska (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
25.0920:45
25.09 20:45
Holandia - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
25.0920:45
25.09 20:45
Dania - Francja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
25.0920:45
25.09 20:45
Austria - Chorwacja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
25.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Liga Narodów UEFA, czyli niedawny Puchar UEFA, to drugi najważniejszych tytuł do wygrania w klubowej piłce nożnej w Europie. Dla klubów z krajów drugorzędnych piłkarsko i nie mających większych szans na sukces w Lidze Mistrzów, jest to często jedyna przepustka na piłkarskie salony i niesamowity zastrzyk pieniędzy. Także dla zespołów, które w ligach czołowej piątki (Niemcy, Francja, Anglia, Hiszpania i Włochy) zajmują z ledwością miejsca 5-7 niejednokrotnie oznacza to możliwość dostania się w następnym sezonie do Ligi Narodów UEFA.

Szansa dla mniejszych

Zespoły, które w Lidze Mistrzów najczęściej przegrywałyby w stosunku 0:3 lub 1:6 z silniejszymi międzynarodowymi markami, w Lidze Narodów mają idealne pole do popisu i możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności. To właśnie w tych pucharowych rozgrywkach do głosu dochodzą czołowe zespoły z Belgii, Szwajcarii, Holandii, Rosji czy Ukrainy, rzadziej Kazachstanu, Rumunii, Węgier czy Polski. Niemniej poprzez dobrą organizację gry, właściwe przygotowanie taktyczne do meczu oraz motywację i mentalną chęć wygrania, połączone z odpowiednim kondycyjnym i fizycznym poziomem – można w tej lidze zajść przynajmniej do poziomu ćwierćfinałów. To sprawia, że Liga Narodów UEFA pełna jest niespodzianek i dwumeczów, które na etapie rewanżu zostają odwrócone w niesłychany sposób.

Ze względu na swój charakter puchar ten tworzy także wielkie historie małych kopciuszków, czyli klubów „znikąd”, które ucierają nosa gigantom najpierw ogrywając ich w grupie, a potem przechodząc w kolejnych etapach pucharowej rozgrywki. Jeśli dodać do tego całkiem przyzwoite pieniądze wypłacane każdemu uczestnikowi oraz ogromne premie dla zwycięzców, Liga Europy staje się trampoliną do dalszego rozwoju klubu i inwestycji w następne sezony. Nie dziwi więc, że dla większości średniaków z dużych lig oraz mistrzów krajowych z mniejszych lig, jest to ogromne wyróżnienie i szansa. Dostać można się do tych rozgrywek na dwa sposoby – zajmując odpowiednie miejsce w swojej krajowej lidze lub odpadając na jednym z etapów rozgrywania Ligi Mistrzów.

Zapraszamy do oglądania meczu na żywo: https://www.mecz-live.pl/kategoria/pilka-nozna/liga-narodow-uefa.

Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

Group 1 - League A
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 6 4 1 1 8:6 13
2 Dania 6 4 0 2 9:5 12
3 Francja 6 1 2 3 5:7 5
4 Austria 6 1 1 4 6:10 4
Play Offs
Relegation
Group 2 - League A
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 6 3 2 1 8:5 11
2 Portugalia 6 3 1 2 11:3 10
3 Szwajcaria 6 3 0 3 6:9 9
4 Czechy 6 1 1 4 5:13 4
Play Offs
Relegation
Group 3 - League A
M Z R P B Pkt
1 Włochy 6 3 2 1 8:7 11
2 Węgry 6 3 1 2 8:5 10
3 Niemcy 6 1 4 1 11:9 7
4 Anglia 6 0 3 3 4:10 3
Play Offs
Relegation
Group 4 - League A
M Z R P B Pkt
1 Holandia 6 5 1 0 14:6 16
2 Belgia 6 3 1 2 11:8 10
3 Polska 6 2 1 3 6:12 7
4 Walia 6 0 1 5 6:11 1
Play Offs
Relegation
Group 1 - League B
M Z R P B Pkt
1 Szkocja 6 4 1 1 11:5 13
2 Ukraina 6 3 2 1 10:4 11
3 Irlandia 6 2 1 3 8:7 7
4 Armenia 6 1 0 5 4:17 3
Promotion
Relegation
Group 2 - League B
M Z R P B Pkt
1 Izrael 4 2 2 0 8:6 8
2 Islandia 4 0 4 0 6:6 4
3 Albania 4 0 2 2 4:6 2
4 Rosja 0 0 0 0 0:0 0
Promotion
Relegation
Group 3 - League B
M Z R P B Pkt
1 Bośnia i Hercegowina 6 3 2 1 8:8 11
2 Finlandia 6 2 2 2 8:6 8
3 Czarnogóra 6 2 1 3 6:6 7
4 Rumunia 6 2 1 3 6:8 7
Promotion
Relegation
Group 4 - League B
M Z R P B Pkt
1 Serbia 6 4 1 1 13:5 13
2 Norwegia 6 3 1 2 7:7 10
3 Słowenia 6 1 3 2 6:10 6
4 Szwecja 6 1 1 4 7:11 4
Promotion
Relegation
Group 1 - League C
M Z R P B Pkt
1 Turcja 6 4 1 1 18:5 13
2 Luksemburg 6 3 2 1 9:7 11
3 Wyspy Owcze 6 2 2 2 7:10 8
4 Litwa 6 0 1 5 2:14 1
Promotion
Relegation
Group 2 - League C
M Z R P B Pkt
1 Grecja 6 5 0 1 10:2 15
2 Kosowo 6 3 0 3 11:8 9
3 Irlandia Północna 6 1 2 3 7:10 5
4 Cypr 6 1 2 3 4:12 5
Promotion
Relegation
Group 3 - League C
M Z R P B Pkt
1 Kazachstan 6 4 1 1 8:6 13
2 Azerbejdżan 6 3 1 2 7:4 10
3 Słowacja 6 2 1 3 5:6 7
4 Białoruś 6 0 3 3 3:7 3
Promotion
Relegation
Group 4 - League C
M Z R P B Pkt
1 Gruzja 6 5 1 0 16:3 16
2 Bułgaria 6 2 3 1 10:8 9
3 Macedonia Północna 6 2 1 3 7:7 7
4 Gibraltar 6 0 1 5 3:18 1
Promotion
Relegation
Group 1 - League D
M Z R P B Pkt
1 Łotwa 6 4 1 1 12:5 13
2 Mołdawia 6 4 1 1 10:6 13
3 Andora 6 2 2 2 6:7 8
4 Liechtenstein 6 0 0 6 1:11 0
Promotion
Group 2 - League D
M Z R P B Pkt
1 Estonia 4 4 0 0 10:2 12
2 Malta 4 2 0 2 5:4 6
3 San Marino 4 0 0 4 0:9 0
Promotion

Strzelcy Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

League A
Drużyna Bramki GPM
1 Memphis Depay Netherlands 3 0.75
2 Michy Batshuayi Belgium 3 0.50
3 Alvaro Morata Spain 2 0.40
4 Andreas Cornelius Denmark 2 0.50
5 Andreas Olsen Denmark 2 0.33
6 Breel Embolo Switzerland 2 0.33
7 Brennan Johnson Wales 2 0.40
8 Cody Gakpo Netherlands 2 0.40
9 Cristiano Ronaldo Portugal 2 0.40
10 Denzel Dumfries Netherlands 2 0.40
11 Diogo Dalot Portugal 2 2.00
12 Giacomo Raspadori Italy 2 0.40
13 Harry Kane England 2 0.33
14 Ilkay Gundogan Germany 2 0.33
15 Jan Kuchta Czech Republic 2 0.33
16 Joao Cancelo Portugal 2 0.40
17 Jonas Hofmann Germany 2 0.33
18 Joshua Kimmich Germany 2 0.33
19 Kai Havertz Germany 2 0.40
20 Karol Swiderski Poland 2 1.00
21 Kevin De Bruyne Belgium 2 0.40
22 Kylian Mbappe France 2 0.40
23 Leandro Trossard Belgium 2 0.33
24 Lorenzo Pellegrini Italy 2 0.67
25 Luka Modric Croatia 2 0.33
26 Pablo Sarabia Spain 2 0.33
27 Roland Sallai Hungary 2 0.50
28 Steven Bergwijn Netherlands 2 0.33
29 Timo Werner Germany 2 0.33
30 Zsolt Nagy Hungary 2 0.50
League B
Drużyna Bramki GPM
1 Aleksandar Mitrovic Serbia 6 1.20
2 Erling Haaland Norway 6 1.00
3 Stefan Mugosa Montenegro 4 0.80
4 Artem Dovbyk Ukraine 3 0.60
5 Benjamin Sesko Slovenia 3 0.50
6 Edin Dzeko Bosnia-Herzegovina 3 0.50
7 Emil Forsberg Sweden 3 0.50
8 Teemu Pukki Finland 3 0.50
9 Benjamin Kallman Finland 2 0.40
10 Eduard Spertsyan Armenia 2 0.50
11 George Puscas Romania 2 0.40
12 Joel Pohjanpalo Finland 2 0.40
13 John Egan Ireland 2 0.40
14 John McGinn Scotland 2 0.33
15 Jon Thorsteinsson Iceland 2 0.50
16 Luka Jovic Serbia 2 0.33
17 Lyndon Dykes Scotland 2 0.67
18 Manor Solomon Israel 2 0.67
19 Michael Obafemi Ireland 2 0.40
20 Shon Weissman Israel 2 0.50
21 Smail Prevljak Bosnia-Herzegovina 2 0.50
22 Stuart Armstrong Scotland 2 0.33
23 Thorir J. Helgason Iceland 2 0.50
League C
Drużyna Bramki GPM
1 K. Kvaratskhelia Georgia 5 0.83
2 Vedat Muriqi Kosovo 5 0.83
3 Gerson Rodrigues Luxembourg 4 0.67
4 Serdar Dursun Turkey 4 0.67
5 Abat Aymbetov Kazakhstan 3 0.50
6 Anastasios Bakasetas Greece 3 0.50
7 Danel Sinani Luxembourg 3 0.50
8 Kiril Despodov Bulgaria 3 0.60
9 Andronikos Kakoullis Cyprus 2 0.40
10 Budu Zivzivadze Georgia 2 0.40
11 Cengiz Under Turkey 2 0.40
12 Dogukan Sinik Turkey 2 0.50
13 Enis Bardhi North Macedonia 2 0.33
14 Hakan Calhanoglu Turkey 2 0.50
15 Halil Dervisoglu Turkey 2 0.40
16 Iliyan Stefanov Bulgaria 2 0.40
17 Jakup Andreasen Faroe Islands 2 0.40
18 Joannes Bjartalio Faroe Islands 2 0.50
19 Petros Mantalos Greece 2 0.40
20 Shayne Lavery Northern Ireland 2 0.33
21 Valeri Qazaishvili Georgia 2 0.40
22 Viljormur Davidsen Faroe Islands 2 0.33
League D
Drużyna Bramki GPM
1 V. Gutkovskis Latvia 5 0.83
2 Henri Anier Estonia 4 1.00
3 Ion Nicolaescu Moldova 4 0.67
4 Janis Ikaunieks Latvia 4 0.67
5 Albert Rosas Andorra 2 0.33
6 Rauno Sappinen Estonia 2 1.00
7 Roberts Uldrikis Latvia 2 0.50
8 Victor Stina Moldova 2 0.67
9 Arturs Zjuzins Latvia 1 0.33
10 Ioan-Calin Revenco Moldova 1 0.20
11 Jan Busuttil Malta 1 1.00
12 Jesus Rubio Andorra 1 0.25
13 Joan Cervos Andorra 1 0.17
14 Joonas Tamm Estonia 1 0.25
15 Jordi Alaez Andorra 1 0.25
16 Konstantin Vassiljev Estonia 1 0.25
17 Livio Meier Liechtenstein 1 0.20
18 Marcio Vieira Andorra 1 0.17
19 Matthew Guillaumier Malta 1 0.25
20 Mihail Caimacov Moldova 1 0.25
21 Nichita Motpan Moldova 1 0.25
22 Robert Kirss Estonia 1 0.33
23 Taijo Teniste Estonia 1 0.25
24 Teddy Teuma Malta 1 0.33
25 Vadim Bolohan Moldova 1 0.20
26 Zach Muscat Malta 1 0.33

OSTATNIE DYSKUSJE

KKS 1925 Kalisz - Widzew Łódź
Łaczy nas piłka zdjeli retransmisje całego meczu z You Tube...
28.09.2022 / ~Lewy /
Polska - Tajlandia
Xd
27.09.2022 / ~Agata /
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Elo
25.09.2022 / ~Tobi /
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie
.
25.09.2022 / ~Julkq /
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra
Anwil Anwil Anwil
25.09.2022 / ~Sebastian /