WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Narodów UEFA na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

10.10 20:45
Hiszpania - Francja (finał) (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1020:45
10.10 15:00
Włochy - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1015:00
07.10 20:45
Belgia - Francja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
07.1020:45
06.10 20:45
Włochy - Hiszpania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
06.1020:45
18.11 20:45
Polska - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Anglia - Islandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Bośnia i Hercegowina - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Belgia - Dania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Czechy - Słowacja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Serbia - Rosja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Irlandia Północna - Rumunia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Irlandia - Bułgaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Walia - Finlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Izrael - Szkocja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Węgry - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Austria - Norwegia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Grecja - Słowenia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 20:45
Kosowo - Mołdawia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 18:00
Gruzja - Estonia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1118:00
18.11 18:00
Armenia - Macedonia Północna (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1118:00
OPINIE I KOMENTARZE

Liga Narodów UEFA, czyli niedawny Puchar UEFA, to drugi najważniejszych tytuł do wygrania w klubowej piłce nożnej w Europie. Dla klubów z krajów drugorzędnych piłkarsko i nie mających większych szans na sukces w Lidze Mistrzów, jest to często jedyna przepustka na piłkarskie salony i niesamowity zastrzyk pieniędzy. Także dla zespołów, które w ligach czołowej piątki (Niemcy, Francja, Anglia, Hiszpania i Włochy) zajmują z ledwością miejsca 5-7 niejednokrotnie oznacza to możliwość dostania się w następnym sezonie do Ligi Narodów UEFA.

Szansa dla mniejszych

Zespoły, które w Lidze Mistrzów najczęściej przegrywałyby w stosunku 0:3 lub 1:6 z silniejszymi międzynarodowymi markami, w Lidze Narodów mają idealne pole do popisu i możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności. To właśnie w tych pucharowych rozgrywkach do głosu dochodzą czołowe zespoły z Belgii, Szwajcarii, Holandii, Rosji czy Ukrainy, rzadziej Kazachstanu, Rumunii, Węgier czy Polski. Niemniej poprzez dobrą organizację gry, właściwe przygotowanie taktyczne do meczu oraz motywację i mentalną chęć wygrania, połączone z odpowiednim kondycyjnym i fizycznym poziomem – można w tej lidze zajść przynajmniej do poziomu ćwierćfinałów. To sprawia, że Liga Narodów UEFA pełna jest niespodzianek i dwumeczów, które na etapie rewanżu zostają odwrócone w niesłychany sposób.

Ze względu na swój charakter puchar ten tworzy także wielkie historie małych kopciuszków, czyli klubów „znikąd”, które ucierają nosa gigantom najpierw ogrywając ich w grupie, a potem przechodząc w kolejnych etapach pucharowej rozgrywki. Jeśli dodać do tego całkiem przyzwoite pieniądze wypłacane każdemu uczestnikowi oraz ogromne premie dla zwycięzców, Liga Europy staje się trampoliną do dalszego rozwoju klubu i inwestycji w następne sezony. Nie dziwi więc, że dla większości średniaków z dużych lig oraz mistrzów krajowych z mniejszych lig, jest to ogromne wyróżnienie i szansa. Dostać można się do tych rozgrywek na dwa sposoby – zajmując odpowiednie miejsce w swojej krajowej lidze lub odpadając na jednym z etapów rozgrywania Ligi Mistrzów.

Zapraszamy do oglądania meczu na żywo: https://www.mecz-live.pl/kategoria/pilka-nozna/liga-narodow-uefa.

Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

Group 1 - League A
M Z R P B Pkt
1 Włochy 6 3 3 0 7:2 12
2 Holandia 6 3 2 1 7:4 11
3 Polska 6 2 1 3 6:6 7
4 Bośnia i Hercegowina 6 0 2 4 3:11 2
Play Offs
Relegation
Group 2 - League A
M Z R P B Pkt
1 Belgia 6 5 0 1 16:6 15
2 Dania 6 3 1 2 8:7 10
3 Anglia 6 3 1 2 7:4 10
4 Islandia 6 0 0 6 3:17 0
Play Offs
Relegation
Group 3 - League A
M Z R P B Pkt
1 Francja 6 5 1 0 12:5 16
2 Portugalia 6 4 1 1 12:4 13
3 Chorwacja 6 1 0 5 9:16 3
4 Szwecja 6 1 0 5 5:13 3
Play Offs
Relegation
Group 4 - League A
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 6 3 2 1 13:3 11
2 Niemcy 6 2 3 1 10:13 9
3 Szwajcaria 6 1 3 2 9:8 6
4 Ukraina 6 2 0 4 5:13 6
Play Offs
Relegation
Group 1 - League B
M Z R P B Pkt
1 Austria 6 4 1 1 9:6 13
2 Norwegia 6 3 1 2 12:7 10
3 Rumunia 6 2 2 2 8:9 8
4 Irlandia Północna 6 0 2 4 4:11 2
Promotion
Relegation
Group 2 - League B
M Z R P B Pkt
1 Czechy 6 4 0 2 9:5 12
2 Szkocja 6 3 1 2 5:4 10
3 Izrael 6 2 2 2 7:7 8
4 Słowacja 6 1 1 4 5:10 4
Promotion
Relegation
Group 3 - League B
M Z R P B Pkt
1 Węgry 6 3 2 1 7:4 11
2 Rosja 6 2 2 2 9:12 8
3 Serbia 6 1 3 2 9:7 6
4 Turcja 6 1 3 2 6:8 6
Promotion
Relegation
Group 4 - League B
M Z R P B Pkt
1 Walia 6 5 1 0 7:1 16
2 Finlandia 6 4 0 2 7:5 12
3 Irlandia 6 0 3 3 1:4 3
4 Bułgaria 6 0 2 4 2:7 2
Promotion
Relegation
Group 1 - League C
M Z R P B Pkt
1 Czarnogóra 6 4 1 1 10:2 13
2 Luksemburg 6 3 1 2 7:5 10
3 Azerbejdżan 6 1 3 2 2:4 6
4 Cypr 6 1 1 4 2:10 4
Promotion
Relegation Play Offs
Group 2 - League C
M Z R P B Pkt
1 Armenia 6 3 2 1 9:6 11
2 Macedonia Północna 6 2 3 1 9:8 9
3 Gruzja 6 1 4 1 6:6 7
4 Estonia 6 0 3 3 5:9 3
Promotion
Relegation Play Offs
Group 3 - League C
M Z R P B Pkt
1 Słowenia 6 4 2 0 8:1 14
2 Grecja 6 3 3 0 6:1 12
3 Kosowo 6 1 2 3 4:6 5
4 Mołdawia 6 0 1 5 1:11 1
Promotion
Relegation Play Offs
Group 4 - League C
M Z R P B Pkt
1 Albania 6 3 2 1 8:4 11
2 Białoruś 6 3 1 2 10:8 10
3 Litwa 6 2 2 2 5:7 8
4 Kazachstan 6 1 1 4 5:9 4
Promotion
Relegation Play Offs
Group 1 - League D
M Z R P B Pkt
1 Wyspy Owcze 6 3 3 0 9:5 12
2 Malta 6 2 3 1 8:6 9
3 Łotwa 6 1 4 1 8:4 7
4 Andora 6 0 2 4 1:11 2
Promotion
Group 2 - League D
M Z R P B Pkt
1 Gibraltar 4 2 2 0 3:1 8
2 Liechtenstein 4 1 2 1 3:2 5
3 San Marino 4 0 2 2 0:3 2
Promotion

Strzelcy Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

League A
Drużyna Bramki GPM
1 Romelu Lukaku Belgium 5 1.00
2 Christian Eriksen Denmark 4 0.67
3 Ferran Torres Spain 4 0.67
4 Timo Werner Germany 4 0.67
5 Diogo Jota Portugal 3 0.50
6 Dries Mertens Belgium 3 0.75
7 Georginio Wijnaldum Netherlands 3 0.50
8 Olivier Giroud France 3 0.50
9 Antoine Griezmann France 2 0.33
10 Cristiano Ronaldo Portugal 2 0.50
11 Domenico Berardi Italy 2 0.67
12 Joao Felix Portugal 2 0.33
13 Kylian Mbappe France 2 0.50
14 Mario Gavranovic Switzerland 2 1.00
15 Mason Mount England 2 0.40
16 Mateo Kovacic Croatia 2 0.33
17 Memphis Depay Netherlands 2 0.40
18 Michy Batshuayi Belgium 2 2.00
19 Mikel Oyarzabal Spain 2 0.50
20 Nikola Vlasic Croatia 2 0.33
21 Phil Foden England 2 1.00
22 Remo Freuler Switzerland 2 0.67
23 Robert Lewandowski Poland 2 0.50
24 Ruben Dias Portugal 2 0.33
25 Sergio Ramos Spain 2 0.33
26 Youri Tielemans Belgium 2 0.40
League B
Drużyna Bramki GPM
1 Erling Haaland Norway 6 1.50
2 Eran Zahavi Israel 5 0.83
3 Alexander Sorloth Norway 3 0.75
4 Fredrik Jensen Finland 3 0.75
5 Adrian Grbic Austria 2 0.40
6 Aleksandar Mitrovic Serbia 2 0.50
7 Anton Miranchuk Russia 2 0.33
8 Artem Dzyuba Russia 2 0.50
9 Kenan Karaman Turkey 2 0.33
10 Kieffer Moore Wales 2 0.40
11 Luka Jovic Serbia 2 0.67
12 Lyndon Dykes Scotland 2 0.40
13 Michael Gregoritsch Austria 2 0.40
14 Nemanja Radonjic Serbia 2 0.50
15 Ryan Christie Scotland 2 0.50
16 Teemu Pukki Finland 2 0.33
League C
Drużyna Bramki GPM
1 Haris Vuckic Slovenia 4 0.67
2 Rauno Sappinen Estonia 4 0.80
3 Sokol Cikalleshi Albania 4 1.33
4 Stevan Jovetic Montenegro 4 0.67
5 Danel Sinani Luxembourg 3 0.50
6 Abat Aimbetov Kazakhstan 2 0.33
7 Aleksandar Boljevic Montenegro 2 0.40
8 Anastasios Bakasetas Greece 2 0.33
9 Arvydas Novikovas Lithuania 2 0.50
10 Evgeni Yablonskiy Belarus 2 0.40
11 Ezgjan Alioski North Macedonia 2 0.50
12 Grigoris Kastanos Cyprus 2 0.33
13 Igor Ivanovic Montenegro 2 0.67
14 Max Ebong Ngome Belarus 2 0.50
15 Nika Kacharava Georgia 2 0.33
16 Rey Manaj Albania 2 0.33
17 Tornike Okriashvili Georgia 2 0.67
18 Vitali Lisakovich Belarus 2 0.33
League D
Drużyna Bramki GPM
1 Klaemint Olsen Faroe Islands 4 0.67
2 Janis Ikaunieks Latvia 3 0.50
3 Jurgen Degabriele Malta 2 0.33
4 A. Cernomordijs Latvia 1 0.25
5 Andreas Olsen Faroe Islands 1 0.25
6 Andrei Agius Malta 1 0.17
7 Ari Jonsson Faroe Islands 1 0.50
8 Brandur Hendriksson Faroe Islands 1 0.20
9 Graeme Torrilla Gibraltar 1 0.33
10 Gunnar Vatnhamar Faroe Islands 1 0.33
11 Kyrian Nwoko Malta 1 0.33
12 Marc Rebes Andorra 1 0.20
13 Matthew Guillaumier Malta 1 0.20
14 Nicolas Hasler Liechtenstein 1 0.25
15 Noah Frick Liechtenstein 1 0.50
16 Odmar Faero Faroe Islands 1 0.25
17 Raimonds Krollis Latvia 1 0.33
18 Shaun Dimech Malta 1 0.50
19 Steve Borg Malta 1 0.20
20 Tjay De Barr Gibraltar 1 0.33
21 V. Gutkovskis Latvia 1 0.25
22 Vladimirs Kamess Latvia 1 0.50
23 Yanik Frick Liechtenstein 1 0.50

OSTATNIE DYSKUSJE

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
Kozak
17.10.2021 / ~Xd /
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
DAJCIE MECZ... DAJCIE MECZ...
10.10.2021 / ~JAN /
Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie
Kocham siatkówkę i PlusLige
10.10.2021 / ~Renata /
Piotr Kacprzak - Krzysztof Gutowski
gdzie obejrzeć babilon mma 25
08.10.2021 / ~Figas /
Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom
Czy jest bezpłatna transmisja z tego meczu?
08.10.2021 / ~Marek /