WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Konferencji Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

LIGA KONFERENCJI EUROPY POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

07.11 14:00
Losowanie, Liga Konferencji Europy (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
07.1114:00
03.11 21:00
Lech Poznań - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
03.1121:00
03.11 21:00
FCSB - West Ham United (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
03.1121:00
27.10 21:00
West Ham United - Silkeborg IF (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
27.1021:00
27.10 18:45
Austria Wiedeń - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
27.1018:45
27.10 18:45
Villarreal CF - Hapoel Be'er Sheva (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
27.1018:45
27.10 18:45
ACF Fiorentina - İstanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
27.1018:45
13.10 21:00
Hapoel Be'er Sheva - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
13.1021:00
13.10 21:00
West Ham United - RSC Anderlecht (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
13.1021:00
13.10 18:45
Austria Wiedeń - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
13.1018:45
13.10 18:45
ACF Fiorentina - Heart of Midlothian FC (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
13.1018:45
06.10 21:00
Villarreal CF - Austria Wiedeń (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1021:00
06.10 21:00
Heart of Midlothian FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1021:00
06.10 18:45
RSC Anderlecht - West Ham United (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1018:45
06.10 18:45
Lech Poznań - Hapoel Be'er Sheva (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1018:45
15.09 21:00
Silkeborg IF - West Ham United (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
15.0921:00
15.09 21:00
İstanbul Başakşehir - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
15.0921:00
15.09 21:00
Lech Poznań - Austria Wiedeń (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
15.0921:00
15.09 21:00
Hapoel Be'er Sheva - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
15.0921:00
08.09 21:00
West Ham United - FCSB (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
08.0921:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Konferencji Europy

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 İstanbul Başakşehir 6 4 1 1 14:3 13
2 ACF Fiorentina 6 4 1 1 14:6 13
3 Heart Of Midlothian 6 2 0 4 6:16 6
4 RFS 6 0 2 4 2:11 2
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 West Ham United 6 6 0 0 13:4 18
2 Anderlecht Bruksela 6 2 2 2 6:5 8
3 Silkeborg IF 6 2 0 4 12:7 6
4 FCSB 6 0 2 4 3:18 2
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 4 1 1 14:9 13
2 Lech Poznań 6 2 3 1 12:7 9
3 Hapoel Be'er Sheva 6 1 4 1 8:5 7
4 Austria Wien 6 0 2 4 2:15 2
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 OGC Nice 6 2 3 1 8:7 9
2 Partizan Belgrad 6 2 3 1 9:7 9
3 FC Köln 6 2 2 2 8:8 8
4 Slovacko 6 1 2 3 8:11 5
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AZ Alkmaar 6 5 0 1 12:6 15
2 Dnipro-1 6 3 1 2 9:7 10
3 Apollon Limassol 6 2 1 3 5:7 7
4 Vaduz 6 0 2 4 5:11 2
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Djurgardens IF 6 5 1 0 12:6 16
2 KAA Gent 6 2 2 2 10:6 8
3 Molde FK 6 2 1 3 9:10 7
4 Shamrock Rovers 6 0 2 4 1:10 2
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sivasspor 6 3 2 1 11:7 11
2 CFR Cluj 6 3 1 2 5:5 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:7 8
4 FC Ballkani 6 1 1 4 8:11 4
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slovan Bratysława 6 3 2 1 9:7 11
2 FC Basel 6 3 2 1 11:9 11
3 Pyunik Yerevan 6 2 0 4 8:9 6
4 Zalgiris Vilnius 6 1 2 3 5:8 5
Play Offs 1/8 finals
Play Offs 1/16 finals

Strzelcy Piłka nożna - Liga Konferencji Europy

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Artem Dovbyk Dnipro-1 5 0.83
2 Aleksandar Cavric Slovan Bratislava 4 0.67
3 Alex Baena Villarreal CF 4 0.80
4 Fousseni Diabate Partizan 4 0.67
5 Jose Luis Morales Villarreal CF 4 0.67
6 Luka Jovic ACF Fiorentina 4 0.67
7 Michal Skoras Lech Poznan 4 0.67
8 Mikael Ishak Lech Poznan 4 0.67
9 Andi Zeqiri Basel 3 0.50
10 Antonin Barak ACF Fiorentina 3 0.60
11 Armend Thaqi FC Ballkani 3 0.50
12 Dani de Wit AZ Alkmaar 3 0.50
13 Darian Males Basel 3 0.50
14 Hugo Cuypers KAA Gent 3 0.60
15 Jan Kalabiska Slovacko 3 0.50
16 Kasper Kusk Silkeborg IF 3 0.50
17 Kristoffer Velde Lech Poznan 3 0.60
18 Max-Alain Gradel Sivasspor 3 0.50
19 Mustapha Yatabare Sivasspor 3 0.60
20 Ola Brynhildsen Molde 3 0.50
21 Ricardo Gomes Partizan 3 0.50
22 Serdar Gurler Istanbul Basaksehir 3 0.50
23 Stefano Okaka Istanbul Basaksehir 3 0.50

OSTATNIE DYSKUSJE

Willingen - kwalifikacje
Hej
05.02.2023 / ~Świnia /
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
wygra slask
28.01.2023 / ~Maciek /
Karen Khachanov - Stefanos Tsitsipas
Panowie snujcie swoje opowieści między punktami. Rozumiem, że od nocy prowadzicie sprawozdanie z meczu ale to już przesada. Dajcie oglądać mecz.
27.01.2023 / ~Sławomir /
Magda Linette - Caroline Garcia
Brawo Magda, oby tak dalej!!!
23.01.2023 / ~Aga /
Comarch Cracovia - Unia Oświęcim
Lol
22.01.2023 / ~Patryk /