WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Pallacanestro Varese - Tsmoki-Minsk na żywo

Data:16.12.2015, godz. 19:30 GMT
Miejsce spotkania: PalaWhirlpool
Dyscyplina:

Koszykówka

Rozgrywki:

FIBA Europe Cup

KOMU KIBICUJESZ?
Pallacanestro Varese
Tsmoki-Minsk
razem głosów:
Mecz pomiędzy Pallacanestro Varese a Tsmoki-Minsk odbędzie się 16.12.2015 o godzinie 18:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie PalaWhirlpool. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: FIBA Europe Cup, Koszykówka. Brak informacji o transmisji w Tv i internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Pallacanestro Varese - Tsmoki-Minsk - TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

Pallacanestro Varese - Tsmoki-Minsk - TRANSMISJE W TV

Brak informacji o transmisji w TV

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - FIBA Europe Cup

Grupa I - Second Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 ESSM Le Portel 6 5 0 496:403 1.23 12
2 Nizhny Novgorod 6 3 3 491:478 1.03 9
3 Istanbul BBSK 6 3 2 469:523 0.90 9
4 Kataja 6 0 6 465:517 0.90 6
Play Offs
Grupa J - Second Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Alba Fehervar 6 5 0 500:462 1.08 11
2 Egis Kormend 6 3 3 461:483 0.95 9
3 Nevezis 6 1 4 495:501 0.99 8
4 Buyukcekmece 6 2 4 452:462 0.98 8
Play Offs
Grupa K - Second Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Bakken Bears 6 2 2 509:536 0.95 10
2 Tsmokі Minsk 6 3 3 472:429 1.10 9
3 Mornar Bar 6 3 1 461:497 0.93 9
4 Szolnoki Olaj 6 2 4 484:464 1.04 8
Play Offs
Grupa L - Second Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Donar Groningen 6 4 2 511:444 1.15 10
2 U BT Cluj-Napoca 6 3 3 455:468 0.97 9
3 Keravnos 6 3 3 437:463 0.94 9
4 Belfius Mons Hainaut 6 2 4 451:479 0.94 8
Play Offs
Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 ESSM Le Portel 6 5 1 486:392 1.24 11
2 Donar Groningen 6 3 2 453:391 1.16 10
3 Antwerp Giants 6 3 2 484:489 0.99 9
4 KK Bosna 6 0 6 377:528 0.71 6
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Nevezis 6 4 2 508:464 1.09 10
2 Bakken Bears 6 4 2 523:493 1.06 10
3 Avtodor Saratov 6 3 3 526:497 1.06 9
4 Benfica Lisboa 6 1 5 484:587 0.82 7
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Mornar Bar 6 4 2 437:417 1.05 10
2 Kataja 6 4 2 499:481 1.04 10
3 FC Porto 6 3 3 464:459 1.01 9
4 Kapfenberg Bulls 6 1 5 431:474 0.91 7
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Keravnos 6 5 0 497:437 1.14 11
2 Egis Kormend 6 2 2 470:483 0.97 10
3 Brussels Basketball 6 2 3 447:463 0.97 8
4 Balkan Botevgrad 6 0 4 480:511 0.94 7
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 U BT Cluj-Napoca 6 5 1 527:451 1.17 11
2 Istanbul BBSK 6 5 1 491:439 1.12 11
3 Lukoil Academic 6 2 4 433:465 0.93 8
4 Dinamo Tbilisi 6 0 6 402:498 0.81 6
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Tsmokі Minsk 6 4 2 461:439 1.05 10
2 Alba Fehervar 6 3 3 456:436 1.05 9
3 Spirou Charleroi 6 3 3 429:441 0.97 9
4 Bnei Herzliya 6 2 4 438:468 0.94 8
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Buyukcekmece 6 5 1 478:409 1.17 11
2 Belfius Mons Hainaut 6 3 3 445:420 1.06 9
3 Prishtina 6 3 3 422:441 0.96 9
4 Khimik Yuzhny 6 1 5 389:464 0.84 7
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Nizhny Novgorod 6 4 1 523:475 1.10 11
2 Szolnoki Olaj 6 4 2 515:458 1.12 10
3 Szombathely 6 3 2 546:471 1.16 9
4 KK Karpos Sokoli 6 0 6 413:593 0.70 6
Next Round