Atlético Madryt w półfinale Ligi Mistrzów! Co prawda na Estadio Metropolitano to FC Barcelona wygrała 2:1, ale wynik 2:0 z pierwszego spotkania wystarczył "Los Colchoneros" do świętowania awansu. O finał zagrają ze zwycięzcą dwumeczu Arsenal Londyn - Sporting CP.
Dodajmy, że wcześniej Atlético będzie miało szansę na wywalczenie innego ważnego trofeum - 18 kwietnia rozegra finał Pucharu Króla.
Zapraszamy na skrót meczu Atlético Madryt - FC Barcelona.