WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

1TV, Gruzja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Gruzja
Język: gruziński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://1tv.ge/ge/home.html

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Gruzja MagtiSat 101
Satelita Region Parametry FTA
AzerSpace 1 Europa , Azja , Afryka H, 27500, 5/6 TAK
Astra 5B Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
1TV Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:45 Macedonia Północna - Gruzja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
11.10 16:00 Armenia - Gruzja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1018:00
08.10 16:00 Gruzja - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.1018:00
08.09 16:00 Gruzja - Macedonia Północna (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
08.0918:00
05.09 16:00 Estonia - Gruzja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
05.0918:00
30.11 17:00 Losowanie fazy grupowej (Piłka nożna,EURO 2020)
Piłka nożna,EURO 2020
30.1118:00
19.11 17:00 Chorwacja - Gruzja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
19.1118:00
15.11 19:45 Szwajcaria - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1120:45
15.10 18:45 Gibraltar - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1020:45
12.10 13:00 Gruzja - Irlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
12.1015:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation