WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

5Plus, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport5.co.il

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.03 19:45 Francja - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
25.0320:45
26.03 19:45 Norwegia - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.03 19:45 Liechtenstein - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0320:45
21.03 19:45 Holandia - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
13.03 20:00 Bayern Monachium - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0321:00
12.03 20:00 Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.0321:00
09.03 19:00 AS Monaco - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
09.0320:00
06.03 20:00 FC Porto - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.0321:00
05.03 20:00 Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.0321:00
02.03 16:00 SM Caen - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
02.0317:00
20.02 20:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.0221:00
19.02 20:00 Liverpool FC - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round