WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

5Stars, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Program tv: zobacz online

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

14.12 19:30 Panathinaikos - Darussafaka Dogus Istanbul (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 20:00 BSC Young Boys - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
11.12 20:00 Crvena Zvezda - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
07.12 19:30 Panathinaikos - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.1220:30
07.12 17:30 Anadolu Efes Stambuł - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.1218:30
06.12 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
06.1220:45
06.12 18:00 Żalgiris Kowno - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
06.1219:00
30.11 20:00 FC Barcelona Lassa - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
30.1121:00
29.11 20:00 Real Madryt - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
29.1121:00
27.11 20:00 Manchester United - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1121:00
23.11 20:00 FC Barcelona Lassa - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
23.1121:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round