WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

6'eren, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dplay.dk/kanale...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 27
YouSee 14
Szwecja Boxer 10
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.01 19:45 Liverpool FC - Arsenal FC (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
13.0120:45
13.01 19:00 Atlético Madryt - Athletic Club (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
13.0120:00
12.01 19:45 Tottenham Hotspur - Chelsea FC (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
12.0120:45
10.01 19:55 Manchester United - Aston Villa FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
10.0120:55
09.01 14:00 Tottenham Hotspur - Morecambe FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
09.0115:00
07.01 20:00 Swindon Town - Manchester City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
07.0121:00
06.01 19:45 Arsenal Londyn - Liverpool FC (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
06.0120:45
22.12 19:45 Brentford - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
22.1220:45
21.12 19:45 Arsenal Londyn - Sunderland (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
21.1220:45
16.11 19:45 Holandia - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
16.1120:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12