WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

6'eren, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.dplay.dk/6eren/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 27
YouSee 14
Szwecja Boxer 10
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.11 14:00 Anglia - Chorwacja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1115:00
17.11 19:45 Włochy - Portugalia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1120:45
15.11 19:45 Chorwacja - Hiszpania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.11 14:00 Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1115:00
25.10 19:00 Chelsea FC - Bate Borysów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1021:00
21.10 15:00 Everton - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1017:00
16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
15.10 18:45 Hiszpania - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
14.10 18:45 Polska - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 15:00 PGE Vive Kielce - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1017:00
13.10 18:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
12.10 18:45 Chorwacja - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
12.10 15:30 Dania U21 - Polska U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
12.1017:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round