WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ABS-CBN Sports Action, Filipiny na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Filipiny
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sports.abs-cbn.com/S...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Filipiny Cignal Digital TV 23
Dream Satellite TV 8
G Sat 8
Sky Direct 8
Zjednoczone Emiraty Arabskie OSN 701
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 11200, 5/6 TAK
Koreasat 5 Azja Wschodnia V, 25600, 5/6 NIE
SES 7 Azja H, 18750, 3/4 NIE
SES 9 Azja H, 30000, 5/6 NIE
Nilesat 201 Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.01 04:00 Manny Pacquiao - Adrien Broner (Boks)
Boks
20.0105:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.05 19:30 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
13.0521:30
19.11 00:30 Philadelphia 76ers - Golden State Warriors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
19.1101:30
17.11 01:00 Boston Celtics - Golden State Warriors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.1102:00
10.11 00:00 Houston Rockets - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.1101:00
18.10 00:00 Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
18.1002:00
12.05 00:00 Houston Rockets - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
12.0502:00
22.01 01:30 Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.0102:30
17.01 01:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0102:00
06.01 03:30 Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
06.0104:30
01.01 23:00 Atlanta Hawks - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
02.0100:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round