WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Abu Dhabi Sports 4 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.osn.com/en-ae/ex...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Zjednoczone Emiraty Arabskie OSN 624
Satelita Region Parametry FTA
Nilesat 201 Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.11 00:30 New York RB - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
30.1101:30
11.11 22:00 Atlanta United - New York City (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
11.1123:00
11.11 20:00 Sporting KC - Real Salt Lake (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
11.1121:00
09.11 03:30 Seattle Sounders FC - Portland Timbers (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
09.1104:30
02.11 02:30 Los Angeles FC - Real Salt Lake (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
02.1103:30
28.10 20:30 New York City - Philadelphia Union (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
28.1021:30
13.10 20:55 DC United - Dallas (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
13.1022:55
13.10 18:00 Minnesota United - Colorado Rapids (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
13.1020:00
09.10 02:30 Seattle Sounders FC - Houston Dynamo (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
09.1004:30
07.10 17:00 DC United - Chicago Fire (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
07.1019:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round