WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Altitude TV, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.altitude.tv/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Stany Zjednoczone DirecTV 681
Dish Network 413
Satelita Region Parametry FTA
Nimiq 5 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
Galaxy 17 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 22500, 5/6 NIE
EchoStar 14 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
Ciel 2 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 02:00 Denver Nuggets - Golden State Warriors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
16.0103:00
15.01 00:00 Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
15.0101:00
05.01 22:00 Denver Nuggets - Charlotte Hornets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
05.0123:00
29.12 02:00 Denver Nuggets - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.1203:00
22.12 22:00 Los Angeles Clippers - Denver Nuggets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.1223:00
22.12 02:00 Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
22.1203:00
28.10 20:30 Colorado Rapids - Dallas (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
28.1021:30
07.10 01:00 Colorado Rapids - Los Angeles FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
07.1003:00
26.08 01:00 Colorado Rapids - Real Salt Lake (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
26.0803:00
14.04 02:30 Denver Nuggets - Portland Trail Blazers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
14.0404:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round