WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

América Televisión, Peru na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Peru
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.americatv.com.pe/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Inter Satelital 4018
Kolumbia Movistar
Meksyk Claro Americas 400
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 45000, NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa L, 7000, 3/4 NIE
Amazonas 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 28888, 3/4 NIE
Amazonas 3 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 40000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.06 19:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
21.06 23:00 Ekwador - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0601:00
20.06 23:00 Urugwaj - Japonia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
21.0601:00
20.06 00:30 Argentyna - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
20.0602:30
19.06 21:30 Kolumbia - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0623:30
19.06 00:30 Brazylia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0602:30
18.06 21:30 Boliwia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0623:30
17.06 23:00 Japonia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0601:00
16.06 22:00 Urugwaj - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
17.0600:00
16.06 19:00 Paragwaj - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round