WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Antena 3, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.antena3.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Euskaltel 3
Movistar+ 3
Orange TV Spain 3
R 113
Telecable 3
Vodafone TV 3
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa V, 22000, 2/3 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Atres Player darmowa Hiszpania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.08 16:15 FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
24.04 18:45 Liverpool FC - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.0420:45
10.04 18:45 AS Roma - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
10.0420:45
03.04 18:45 Juventus Turyn - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
03.0420:45
06.03 19:45 PSG - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.0320:45
13.02 19:45 FC Basel - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0220:45
05.12 19:45 Chelsea Londyn - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.1220:45
21.11 19:45 APOEL Nikozja - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1120:45
31.10 19:45 Olympiakos Pireus - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round