WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ARD Das Erste, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.daserste.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria UPC Austria 110
Dania YouSee 91
Holandia Ziggo 54
Niemcy Unitymedia 1
Polska Platforma Canal+ 359
Szwajcaria Cablecom 5
Naxoo 153
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 22000, 2/3 TAK
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 22000, 5/6 TAK
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ARD Das Erste Live darmowa Niemcy nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 8 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
31.0701:30
28.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 6 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
29.0701:30
26.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 4 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
27.0701:30
25.07 11:30 Arabia Saudyjska - Niemcy (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
25.0713:30
24.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 2 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
25.0701:30
22.07 11:30 Brazylia - Niemcy (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
22.0713:30
25.01 19:30 Polska - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
25.0120:30
17.11 19:45 Hiszpania - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1120:45
13.10 18:45 Niemcy - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
10.10 18:45 Ukraina - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1020:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation