WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ARD Das Erste, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.daserste.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria UPC Austria 110
Dania YouSee 91
Holandia Ziggo 54
Niemcy Unitymedia 1
Polska NC+ 359
Szwajcaria Cablecom 5
Naxoo 153
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 22000, 2/3 TAK
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 22000, 5/6 TAK
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ARD Das Erste Live darmowa Niemcy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.02 19:45 Hertha Berlin - Bayern Monachium (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
06.0220:45
19.01 19:30 Niemcy - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
19.0120:30
19.11 19:45 Niemcy - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
19.1120:45
31.10 19:45 RB Lipsk - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
31.1020:45
30.10 19:45 SV Rödinghausen - Bayern Monachium (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
30.1020:45
16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
20.08 18:45 SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
20.0820:45
08.06 17:30 Niemcy - Arabia Saudyjska (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
08.0619:30
19.05 18:00 Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
19.0520:00
18.04 18:45 Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
18.0420:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round