WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ARD Das Erste, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.daserste.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria UPC Austria 110
Dania YouSee 91
Holandia Ziggo 54
Niemcy Unitymedia 1
Polska Platforma Canal+ 359
Szwajcaria Cablecom 5
Naxoo 153
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 22000, 2/3 TAK
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 22000, 5/6 TAK
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ARD Das Erste Live darmowa Niemcy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.09 18:45 MSV Duisburg - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
14.0920:45
04.07 18:00 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (finał) (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
04.0720:00
10.06 18:45 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
10.0620:45
09.06 18:45 1. FC Saarbrücken - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
09.0620:45
04.03 19:45 Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
04.0320:45
03.03 19:45 Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
03.0320:45
05.02 19:45 Bayern Monachium - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
05.0220:45
04.02 19:45 Werder Brema - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
04.0220:45
20.01 19:30 Austria - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.0120:30
16.01 19:30 Białoruś - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 5 4 1 0 12:3 13
2 Rakow Czestochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Jagiellonia 4 2 2 0 6:4 8
4 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
5 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
6 KGHM Zaglebie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
7 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
8 Lechia Gdansk 4 2 0 2 6:8 6
9 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
10 Wisla Plock 5 1 2 2 7:7 5
11 Warta Poznan 5 1 1 3 3:4 4
12 Wisla Krakow 5 0 3 2 4:9 3
13 PGE FKS Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
14 Podbeskidzie B-B 4 0 2 2 7:12 2
15 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
16 Piast Gliwice 4 0 1 3 0:4 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation