WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Macedonia Północna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia Północna
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 17:55 İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Manchester United - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
29.10 17:55 FK Crvena Zvezda - Slovan Liberec (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 20:00 Real Sociedad - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.10 19:45 AC Milan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.1020:45
25.10 19:45 Juventus FC - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1020:45
24.10 18:45 S.S. Lazio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1020:45
24.10 16:00 Genoa CFC - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1018:00
24.10 13:00 Atalanta Bergamo - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1015:00
23.10 19:00 Stade Rennais - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.1021:00
23.10 00:30 CA Boca Juniors - Caracas FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 TSG Hoffenheim - FK Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 Bayer Leverkusen - OGC Nice (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
21.10 19:00 Ajax Amsterdam - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation