WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 56
Serbia Polaris 7
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.06 23:00 Ekwador - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0601:00
22.06 19:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
22.06 23:30 FC Cincinnati - LA Galaxy (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
23.0601:30
23.06 02:00 Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
23.0604:00
23.06 21:30 Columbus Crew - Sporting KC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
23.0623:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.06 21:30 Kolumbia - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0623:30
19.06 00:30 Brazylia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0602:30
18.06 21:30 Boliwia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0623:30
17.06 23:00 Japonia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0601:00
16.06 22:00 Urugwaj - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
17.0600:00
16.06 19:00 Paragwaj - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0621:00
15.06 22:00 Argentyna - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0600:00
15.06 19:00 Wenezuela - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
15.0621:00
15.06 00:30 Brazylia - Boliwia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
15.0602:30
13.06 00:00 Boston Bruins - St. Louis Blues (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
13.0602:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round