WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Polaris 475
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.02 16:00 HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0217:00
24.02 16:30 Chelsea Londyn - Manchester City (finał) (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.0217:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.02 16:00 HC PPD Zagrzeb - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.0217:00
27.01 16:30 Dania - Norwegia (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
27.0117:30
27.01 13:30 Francja - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
27.0114:30
25.01 19:30 Niemcy - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
25.0120:30
25.01 16:30 Dania - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
25.0117:30
23.01 19:30 Niemcy - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
23.0120:30
23.01 17:00 Francja - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
23.0118:00
23.01 14:30 Brazylia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
23.0115:30
20.01 19:30 Islandia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0120:30
20.01 17:00 Brazylia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0118:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 Wisla Krakow 22 9 5 8 34:31 32
10 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 22 5 6 11 29:31 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round