WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Macedonia Max TV 404
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Arena Sport Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.01 18:30 Espanyol Barcelona - Real Betis (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
24.0119:30
24.01 20:30 Real Madryt - Girona FC (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
24.0121:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.01 20:00 AS Saint-Etienne - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0121:00
19.01 14:00 AS Roma - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0115:00
17.01 20:30 FC Barcelona - Levante UD (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0121:30
17.01 18:30 Real Sociedad - Real Betis (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0119:30
16.01 20:00 AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0121:00
16.01 18:00 AS Monaco - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0119:00
15.01 20:30 Valencia CF - Sporting Gijon (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
15.0121:30
15.01 18:00 Angers SCO - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.0119:00
13.01 20:00 Olympique Marsylia - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
13.0121:00
10.01 20:30 Levante UD - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
10.0121:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round