WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Macedonia Północna Max TV 404
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Arena Sport Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.03 20:00 Argentyna - Wenezuela (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
22.0321:00
20.03 18:00 Rhein-Neckar Löwen - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0319:00
17.03 14:00 Atalanta Bergamo - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.0315:00
15.03 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0313:00
14.03 20:00 SL Benfica - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0321:00
14.03 00:30 CA River Plate - CD Palestino (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
14.0301:30
13.03 22:15 San Lorenzo de Almagro - Club Atlético Junior (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0323:15
13.03 00:30 Club Nacional de Football - Atlético Mineiro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0301:30
12.03 22:15 CA Boca Juniors - Deportes Tolima (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
12.0323:15
10.03 14:00 Frosinone Calcio - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0315:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round