WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Polaris 7

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.06 02:00 Los Angeles Clippers - Utah Jazz (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0604:00
18.06 00:00 Brazylia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0602:00
18.06 21:00 Chile - Boliwia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0623:00
19.06 00:00 Argentyna - Urugwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0602:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.06 20:00 FC Barcelona - Real Madryt (finał) (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
15.0622:00
15.06 02:00 Utah Jazz - Los Angeles Clippers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
15.0604:00
14.06 23:30 Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
15.0601:30
14.06 21:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
14.0623:00
14.06 00:00 Phoenix Suns - Denver Nuggets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
14.0602:00
13.06 21:00 Brazylia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
13.0623:00
13.06 16:00 Barça - Aalborg Håndbold (finał) (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.0618:00
13.06 13:15 HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.0615:15
13.06 00:30 Utah Jazz - Los Angeles Clippers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
13.0602:30
12.06 16:00 Barça - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0618:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - EURO 2020

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Włochy 1 1 0 0 3:0 3
2 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
3 Walia 1 0 1 0 1:1 1
4 Turcja 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Possible Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Finlandia 1 1 0 0 1:0 3
3 Dania 1 0 0 1 0:1 0
4 Rosja 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Possible Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Austria 1 1 0 0 3:1 3
2 Holandia 1 1 0 0 3:2 3
3 Ukraina 1 0 0 1 2:3 0
4 Macedonia Północna 1 0 0 1 1:3 0
Next Round
Possible Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Czechy 1 1 0 0 2:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 1:0 3
3 Chorwacja 1 0 0 1 0:1 0
4 Szkocja 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Possible Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Słowacja 1 1 0 0 2:1 3
2 Hiszpania 1 0 1 0 0:0 1
3 Szwecja 1 0 1 0 0:0 1
4 Polska 1 0 0 1 1:2 0
Next Round
Possible Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 1 1 0 0 3:0 3
2 Francja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Węgry 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Possible Next Round