WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 1, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Polaris 7

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 02:00 LA Galaxy - Los Angeles FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
20.0704:00
20.07 23:30 Philadelphia Union - Chicago Fire (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
21.0701:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.07 19:00 Tunezja - Nigeria (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
17.0721:00
14.07 02:00 Real Salt Lake - Philadelphia Union (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
14.0704:00
13.07 23:30 Montreal Impact - Toronto FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
14.0701:30
11.07 19:00 Madagaskar - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
11.0721:00
11.07 16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
11.0718:00
10.07 19:00 Nigeria - RPA (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
10.0721:00
10.07 16:00 Senegal - Benin (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
10.0718:00
08.07 19:00 Ghana - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
08.0721:00
08.07 16:00 Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
08.0718:00
07.07 22:30 New York City - Portland Timbers (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
08.0700:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round