WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Macedonia Północna  na żywoArena Sport 2, Macedonia Północna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia Północna
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

Arena Sport 2, Macedonia Północna na żywo - TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

02.10 13:00 Manchester City - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
02.1015:00
02.10 15:30 Leeds United - Aston Villa FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
02.1017:30

Arena Sport 2, Macedonia Północna na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.09 19:00 Atlético Madryt - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0921:00
18.09 13:00 AC Monza - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0915:00
18.09 11:00 Brentford - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0913:00
17.09 16:30 Tottenham Hotspur - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0918:30
17.09 14:00 Newcastle United - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0916:00
17.09 11:30 Wolverhampton Wanderers - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0913:30
16.09 19:00 Nottingham Forest - Fulham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0921:00
15.09 16:45 Trabzonspor - FK Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0918:45
14.09 19:00 Juventus FC - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
14.09 16:45 AC Milan - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0918:45

OPINIE I KOMENTARZE - Arena Sport 2, Macedonia Północna na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 10 6 2 2 14:13 20
2 Raków Częstochowa 9 6 1 2 18:9 19
3 Pogoń Szczecin 10 5 3 2 16:11 18
4 Wisła Płock 10 5 2 3 21:12 17
5 Widzew Łódź 10 5 1 4 14:10 16
6 Cracovia 10 4 2 4 12:9 14
7 Lech Poznań 9 4 2 3 11:9 14
8 Radomiak Radom 10 4 2 4 11:13 14
9 Jagiellonia Białystok 10 3 4 3 15:12 13
10 Górnik Zabrze 9 3 4 2 14:13 13
11 Zagłębie Lubin 10 3 4 3 8:11 13
12 Śląsk Wrocław 10 3 4 3 9:13 13
13 PGE FKS Stal Mielec 10 4 1 5 12:17 13
14 Piast Gliwice 9 3 2 4 11:11 11
15 Korona Kielce 10 3 2 5 12:13 11
16 Warta Poznań 10 3 2 5 8:12 11
17 Miedź Legnica 9 1 2 6 11:18 5
18 Lechia Gdańsk 9 1 2 6 8:19 5