WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 57
Serbia Polaris 8
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.07 19:55 Seattle Sounders FC - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
14.0721:55
14.07 19:00 Algieria - Nigeria (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
14.0721:00
14.07 16:00 Senegal - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
14.0718:00
12.07 23:00 DC United - New England Revolution (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
13.0701:00
07.07 19:00 Algieria - Gwinea (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
07.0721:00
06.07 19:00 Egipt - RPA (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
06.0721:00
04.07 01:00 Houston Dynamo - New York RB (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
04.0703:00
04.07 00:00 Chicago Fire - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
04.0702:00
03.07 23:00 New York City - Seattle Sounders FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
04.0701:00
29.06 20:00 Minnesota United - FC Cincinnati (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
29.0622:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round