WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 14:00 FC Crotone - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1015:00
31.10 17:00 Inter Mediolan - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1018:00
31.10 19:45 Bologna FC - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1020:45
01.11 12:00 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1113:00
01.11 14:00 Spezia Calcio - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1115:00
01.11 20:00 Lille OSC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1121:00
02.11 19:45 Hellas Werona - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.10 20:00 AS Roma - CSKA Sofia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00
29.10 17:55 AC Milan - Sparta Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
28.10 20:00 Club Brugge - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 17:55 FK Krasnodar - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
27.10 20:00 Liverpool FC - FC Midtjylland (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
27.10 17:55 Szachtar Donieck - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1018:55
25.10 14:00 Benevento Calcio - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1015:00
25.10 11:30 Cagliari Calcio - FC Crotone (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1012:30
24.10 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1021:00
23.10 18:45 US Sassuolo - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation