WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja MAXtv 405
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.09 16:30 Torino FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0918:30
23.09 16:45 Barça - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0918:45
24.09 16:00 Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
24.0918:00
25.09 18:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0920:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 18:45 Atalanta Bergamo - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0920:45
20.09 18:00 SL Benfica - Boavista FC (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
20.0920:00
19.09 18:30 Słowenia - Włochy (finał) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
19.0920:30
18.09 19:00 Serbia - Włochy (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
18.0921:00
18.09 10:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0912:30
17.09 18:30 Lech Poznań - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0920:30
16.09 18:45 SG Flensburg-Handewitt - Barça (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0920:45
16.09 16:45 Telekom Veszprém - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0918:45
15.09 18:45 HC PPD Zagrzeb - Aalborg Håndbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0920:45
15.09 16:45 Montpellier HB - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation