WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja MAXtv 405
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.12 14:00 Nîmes Olympique - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1215:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.12 19:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.1220:30
09.12 14:00 RC Strasbourg - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
09.1215:00
06.12 15:15 Real Madryt - UD Melilla (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
06.1216:15
03.12 19:30 Atalanta Bergamo - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
03.1220:30
02.12 15:30 FC Barcelona Lassa - Mieszkow Brześć (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.1216:30
01.12 14:00 SPAL 2013 - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1215:00
29.11 20:00 Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1121:00
29.11 17:55 Vorskla Poltava - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1118:55
29.11 15:50 FK Astana - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1116:50
28.11 18:00 SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.1119:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round