WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 57
Serbia Polaris 8
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 19:00 OGC Nice - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.1021:00
21.10 13:00 Bologna FC - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1015:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 15:00 PGE Vive Kielce - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1017:00
13.10 14:00 Mieszkow Brześć - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1016:00
07.10 13:00 AC Milan - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1015:00
06.10 18:00 Nîmes Olympique - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
06.1020:00
06.10 16:00 Udinese Calcio - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1018:00
06.10 14:00 FC Barcelona Lassa - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
06.1016:00
04.10 19:00 Apollon Limassol - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1021:00
03.10 15:15 Riihimäen Cocks - Dinamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.1017:15
03.10 00:45 Grêmio FB Porto Alegre - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1002:45
02.10 22:30 CA River Plate - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1000:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round