WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 2, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 57
Serbia Polaris 8
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.08 19:00 Torino FC - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0821:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.08 19:00 Stade Rennais - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0821:00
18.08 13:00 AS Saint-Etienne - Stade Brestois 29 (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0815:00
17.08 15:30 FC Nantes - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0817:30
16.08 18:45 Olympique Lyon - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0820:45
15.08 18:45 Rangers FC - FC Midtjylland (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0820:45
15.08 16:45 Spartak Moskwa - FC Thun (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0818:45
13.08 18:30 Olympiakos Pireus - Istanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0820:30
12.08 18:45 Energie Cottbus - Bayern Monachium (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
12.0820:45
12.08 16:30 Hallescher FC - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
12.0818:30
11.08 19:00 Paris Saint-Germain - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0821:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 5 4 1 0 6:1 13
3 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
4 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
5 Piast Gliwice 5 2 2 1 4:3 8
6 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
7 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
8 Legia Warszawa 4 2 1 1 4:3 7
9 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
10 Lechia Gdansk 5 1 3 1 4:4 6
11 Rakow Czestochowa 5 2 0 3 4:6 6
12 KGHM Zaglebie Lubin 5 1 2 2 5:5 5
13 Korona Kielce 5 1 1 3 3:5 4
14 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 4 0 1 3 2:8 1
Championship Round
Relegation Round