WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 3, Macedonia Północna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia Północna
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.10 17:00 ACF Fiorentina - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1018:00
26.10 20:15 SL Benfica - CF Os Belenenses (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
26.1021:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.10 19:30 - (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
23.1021:30
18.10 16:30 TD Systems Baskonia - FC Barcelona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
18.1018:30
17.10 18:45 FC Crotone - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1020:45
17.10 16:00 UC Sampdoria - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1018:00
16.10 17:00 Dijon FCO - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1019:00
04.10 20:00 - (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
04.1022:00
04.10 15:00 Stade Rennais - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
04.1017:00
04.10 13:00 Stade Brestois 29 - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
04.1015:00
04.10 13:00 Benevento Calcio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
04.1015:00
03.10 18:45 Udinese Calcio - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
03.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation