WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 3, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja MAXtv 410
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 11:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
27.0913:00
27.09 13:00 Hellas Werona - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
27.0915:00
27.09 19:00 Stade de Reims - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
27.0921:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.09 19:00 Lille OSC - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.0921:00
25.09 00:00 Independiente Medellín - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0902:00
24.09 00:30 SC Internacional - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.0902:30
23.09 18:45 Leicester City - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
23.0920:45
23.09 00:30 Deportivo Binacional - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.0902:30
20.09 13:00 Montpellier HSC - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0915:00
19.09 15:00 RC Lens - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0917:00
18.09 19:00 Olympique Lyon - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0921:00
18.09 00:00 Club Libertad - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
18.0902:00
17.09 19:00 Olympique Marsylia - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0921:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 5 4 1 0 12:3 13
2 Rakow Czestochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Jagiellonia 4 2 2 0 6:4 8
4 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
5 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
6 KGHM Zaglebie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
7 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
8 Lechia Gdansk 4 2 0 2 6:8 6
9 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
10 Wisla Plock 5 1 2 2 7:7 5
11 Warta Poznan 5 1 1 3 3:4 4
12 Wisla Krakow 5 0 3 2 4:9 3
13 PGE FKS Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
14 Podbeskidzie B-B 4 0 2 2 7:12 2
15 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
16 Piast Gliwice 4 0 1 3 0:4 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation