WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 3, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 58
Serbia Polaris 9
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0621:00
07.06 19:15 Portugalia - Algieria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:15
19.05 19:00 Olympique Lyon - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0521:00
12.05 19:00 AS Monaco - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0521:00
06.05 19:05 Olympique Marsylia - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
06.0521:05
06.05 13:00 AS Saint-Etienne - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
06.0515:00
03.05 19:05 Atletico Madryt - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
03.0521:05
01.05 18:45 Real Madryt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0520:45
29.04 13:00 Rennes - Toulouse (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0415:00
28.04 15:00 Olympique Lyon - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
28.0417:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round