WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Macedonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.01 17:00 Udinese Calcio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0118:00
19.01 19:30 Inter Mediolan - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0120:30
20.01 14:00 ACF Fiorentina - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0115:00
20.01 17:00 Cagliari Calcio - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 19:15 Dania - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:15
16.01 20:00 AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0121:00
16.01 18:00 Toulouse FC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0119:00
14.01 19:30 Hiszpania - Japonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0120:30
14.01 17:00 Rosja - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0118:00
12.01 19:15 Dania - Tunezja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
12.0120:15
09.01 20:05 Paris Saint-Germain - EA Guingamp (Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej
09.0121:05
09.01 17:45 AS Monaco - Stade Rennais (Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej
09.0118:45
08.01 17:00 Frölunda Göteborg - HC Pilzno 1929 (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
08.0118:00
29.12 14:00 Parma Calcio 1913 - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.1215:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round