WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 59
Serbia Polaris 10
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

11.12 20:00 FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
12.12 20:00 Manchester City - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.12 15:30 FC Barcelona Lassa - Mieszkow Brześć (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.1216:30
01.12 16:00 HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1217:00
01.12 14:00 SPAL 2013 - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1215:00
28.11 20:00 PSV Eindhoven - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1121:00
27.11 20:00 Juventus FC - Valencia CF (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1121:00
25.11 20:00 Amiens SC - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1121:00
25.11 16:00 OGC Nice - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1117:00
25.11 14:00 Bologna FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1115:00
24.11 16:00 Paris Saint-Germain - Toulouse FC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1117:00
21.11 18:00 Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1119:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 17 6 5 6 26:21 23
10 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
11 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
12 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
13 Cracovia 17 4 6 7 13:19 18
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round