WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 59
Serbia Polaris 10
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.09 18:00 Stade de Reims - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.0920:00
25.09 17:00 AS Roma - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.0919:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.09 19:00 Manchester United - FK Astana (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0921:00
19.09 16:55 CFR Cluj - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0918:55
18.09 19:00 Atlético Madryt - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
17.09 19:00 Ajax Amsterdam - OSC Lille (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0921:00
17.09 15:30 Słowenia - Macedonia Północna (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
17.0917:30
14.09 15:30 Paris Saint-Germain - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
14.0917:30
01.09 18:45 Genoa CFC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0920:45
01.09 16:00 Włochy - Słowacja (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
01.0918:00
29.08 18:30 Polska - Włochy (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
29.0820:30
28.08 18:00 Niemcy - Białoruś (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
28.0820:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Slask Wroclaw 8 4 4 0 10:5 16
3 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
4 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
5 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
9 Piast Gliwice 8 3 2 3 8:7 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
13 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round