WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.09 16:45 Łomża VIVE Kielce - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0918:45
23.09 18:45 FC Porto - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0920:45
24.09 19:30 MoraBanc Andorra - Real Madryt (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0921:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 20:00 Levante UD - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0922:00
19.09 19:00 Valencia CF - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0921:00
19.09 15:00 Olympique Marsylia - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0917:00
19.09 13:00 Angers SCO - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0915:00
19.09 10:30 Empoli FC - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0912:30
16.09 19:00 Eintracht Frankfurt - Fenerbahçe SK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0921:00
16.09 16:45 Lokomotiw Moskwa - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0918:45
15.09 19:00 Atlético Madryt - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0921:00
15.09 16:45 HC Meshkov Brest - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:45
14.09 19:00 Malmö FF - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation