WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.hr

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja MAXtv 411
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 18:30 Inter Mediolan - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1020:30
21.10 16:00 ACF Fiorentina - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1018:00
21.10 13:00 Parma Calcio 1913 - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1015:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.10 15:30 Montpellier HB - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1017:30
12.10 18:00 Arabia Saudyjska - Brazylia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.1020:00
12.10 16:00 Serbia U21 - Austria U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
12.1018:00
07.10 18:30 SPAL 2013 - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1020:30
07.10 16:00 SSC Napoli - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1018:00
07.10 13:00 S.S. Lazio - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1015:00
06.10 18:30 Empoli FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1020:30
06.10 16:00 Udinese Calcio - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1018:00
06.10 14:00 FC Barcelona Lassa - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
06.1016:00
04.10 19:00 FK Krasnodar - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1021:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round