WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 59
Serbia Polaris 10
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.12 20:00 Arsenal FC - Qarabağ Ağdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
12.12 20:00 Manchester City - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
11.12 20:00 FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
02.12 15:30 FC Barcelona Lassa - Mieszkow Brześć (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
02.1216:30
01.12 16:00 HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1217:00
01.12 14:00 SPAL 2013 - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1215:00
28.11 20:00 PSV Eindhoven - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1121:00
27.11 20:00 Juventus FC - Valencia CF (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1121:00
25.11 20:00 Amiens SC - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1121:00
25.11 16:00 OGC Nice - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1117:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round