WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 4, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 59
Serbia Polaris 10
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 15:00 AS Saint-Etienne - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.1017:00
21.10 13:00 Chievo Werona - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1015:00
20.10 15:00 Paris Saint-Germain - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1017:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 15:00 HC Motor Zaporoże - HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1017:00
13.10 15:30 Montpellier HB - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1017:30
07.10 18:30 SPAL 2013 - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1020:30
07.10 16:00 SSC Napoli - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1018:00
06.10 18:30 Empoli FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1020:30
06.10 15:30 HC Vardar - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
06.1017:30
04.10 19:00 Rangers FC - Rapid Wiedeń (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1021:00
02.10 19:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.1021:00
30.09 18:30 US Sassuolo - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
30.0920:30
30.09 16:00 Parma Calcio 1913 - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
30.0918:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round