WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport 5, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Macedonia Północna Max TV 412
Serbia Polaris 11
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.09 13:00 Stade de Reims - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0915:00
19.09 15:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
19.0917:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.09 18:30 Lech Poznań - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0920:30
16.09 16:45 FC Midtjylland - Łudogorec Razgrad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0918:45
15.09 16:45 Montpellier HB - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:45
14.09 19:00 Dynamo Kijów - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
14.09 19:00 Lille OSC - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
11.09 19:30 Sporting CP - FC Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
11.0921:30
03.09 15:15 Czarnogóra - Bułgaria (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
03.0917:15
29.08 18:45 US Salernitana 1919 - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.0820:45
29.08 15:00 Lille OSC - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0817:00
29.08 13:00 RC Strasbourg - Stade Brestois 29 (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0815:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 7 3 4 0 10:6 13
3 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
4 Pogoń Szczecin 7 3 3 1 10:6 12
5 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
6 Lechia Gdańsk 7 2 4 1 10:8 10
7 Piast Gliwice 7 3 1 3 10:9 10
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 6 2 3 1 7:5 9
10 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
11 Raków Częstochowa 5 2 2 1 8:9 8
12 PGE FKS Stal Mielec 7 2 2 3 7:10 8
13 Cracovia 7 2 2 3 8:12 8
14 Warta Poznań 7 1 4 2 8:7 7
15 Górnik Zabrze 6 2 1 3 7:9 7
16 Legia Warszawa 5 2 0 3 4:5 6
17 Górnik Łęczna 7 1 2 4 6:15 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation