WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport BIH, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvarenasport.co...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Polaris 475
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.12 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1212:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.12 17:55 S.S. Lazio - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
12.12 20:00 Valencia CF - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 17:55 Real Madryt - CSKA Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1218:55
11.12 20:00 Crvena Zvezda - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
09.12 19:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.1220:30
08.12 14:00 SSC Napoli - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
08.1215:00
07.12 19:30 Juventus FC - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1220:30
06.12 19:45 Real Betis - Racing Santander (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
06.1220:45
06.12 15:15 Real Madryt - UD Melilla (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
06.1216:15
04.12 20:00 Montpellier HSC - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
04.1221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round