WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Arena Sport BIH, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tvarenasport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Polaris 475
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.05 19:00 Strasbourg - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0521:00
13.04 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0413:00
13.04 10:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.0412:00
08.04 15:00 FC Metz - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
08.0417:00
03.04 16:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
03.0418:00
24.03 14:30 PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0315:30
11.02 14:00 Strasbourg - Troyes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0215:00
17.01 18:00 Valencia CF - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0119:00
23.11 18:00 Athletic Bilbao - Hertha Berlin (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.1119:00
22.11 19:45 FC Basel - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round