WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ARMTV, Armenia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Armenia
Język: ormiański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.1tv.am/hy
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
28.0621:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
11.06 18:45 Grecja - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
08.06 16:00 Armenia - Liechtenstein (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0618:00
01.06 19:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (finał) (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0621:00
08.05 19:00 Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.0521:00
07.05 19:00 Liverpool FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
07.0521:00
01.05 19:00 FC Barcelona - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0521:00
30.04 19:00 Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
30.0421:00
17.04 19:00 Manchester City - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0421:00
16.04 19:00 FC Barcelona - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0421:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round