WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Astro SuperSport 3, Malezja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Malezja
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.astro.com.my/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Malezja Astro 834
Satelita Region Parametry FTA
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia V, 30000, 7/8 NIE
MEASAT-3b Azja V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.06 18:45 Włochy - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
10.06 18:45 Irlandia - Gibraltar (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
08.06 18:45 Turcja - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0620:45
08.06 16:00 Rosja - San Marino (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0618:00
08.06 13:00 Chorwacja - Walia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0615:00
07.06 18:45 Wyspy Owcze - Hiszpania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0620:45
24.05 19:05 Stade de Reims - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0521:05
12.05 14:00 Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0516:00
05.05 13:00 Huddersfield Town - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.0515:00
04.05 14:00 West Ham United - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
04.0516:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round