WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BBC One, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.bbc.co.uk/bbcone

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania Freesat 101
Sky 101
Satelita Region Parametry FTA
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE
Intelsat 907 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka V, 44100, 9/10 NIE
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
Astra 2E Europa V, 23000, 2/3 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
FilmOn darmowa Cały świat nie
Horizon Go darmowa Irlandia , Holandia , Szwajcaria tak
TVPlayer darmowa Wielka Brytania nie
BBC iPlayer darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.09 18:00 Leicester City - Burnley (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0920:00
19.07 17:00 Manchester United - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
19.0719:00
15.07 17:00 Burnley - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0719:00
27.06 16:30 Norwich City - Manchester United (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
27.0618:30
24.06 17:00 Norwich City - Everton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
24.0619:00
20.06 18:45 AFC Bournemouth - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0620:45
08.03 15:00 Szkocja - Francja (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
08.0316:00
04.03 19:45 Sheffield Wednesday - Manchester City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
04.0320:45
03.03 19:45 Chelsea FC - Liverpool FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
03.0320:45
22.02 16:45 Walia - Francja (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
22.0217:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation