WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports 1, Andora na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Andora
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CANAL+ Réunion 74
Canal+ France 131
Fransat 31
Orange TV France 45
Parabole Réunion 102
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia V, 45000, 3/4 NIE
Astra 1N Europa V, 29700, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Andora tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.08 15:00 Celta Vigo - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0817:00
13.08 18:45 Salford City - Leeds United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
13.0820:45
11.08 15:00 RC Strasbourg - FC Metz (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0817:00
11.08 13:00 Lille OSC - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0815:00
10.08 15:30 Olympique Marsylia - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
10.0817:30
04.08 14:00 Liverpool FC - Manchester City (Piłka nożna,Tarcza Wspólnoty)
Piłka nożna,Tarcza Wspólnoty
04.0816:00
03.08 18:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
03.0820:30
03.08 11:30 Paris Saint-Germain - Rennes (Piłka nożna,Superpuchar Francji)
Piłka nożna,Superpuchar Francji
03.0813:30
01.08 00:00 MLS All Star Team - Atlético Madryt (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
01.0802:00
31.07 18:30 Angers SCO - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0720:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 4 3 1 0 5:1 10
3 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
4 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
5 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
6 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
7 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
8 Lechia Gdansk 4 1 3 0 3:2 6
9 KGHM Zaglebie Lubin 4 1 2 1 5:4 5
10 Piast Gliwice 4 1 2 1 3:3 5
11 Legia Warszawa 3 1 1 1 3:3 4
12 Korona Kielce 4 1 1 2 3:4 4
13 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
14 Rakow Czestochowa 4 1 0 3 2:5 3
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 3 0 1 2 2:7 1
Championship Round
Relegation Round