WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports 3, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 76
Canalsat 140
Orange Réunion 76
Orange TV France 85
Parabole Réunion 104
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.01 17:00 Polska - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.0118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.01 19:00 Gwinea Bissau - Egipt (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
15.0120:00
15.01 14:30 FC Köln - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.0115:30
15.01 06:00 Sydney Tennis Classic (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
15.0107:00
14.01 17:00 Niemcy - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0118:00
14.01 02:30 Sydney Tennis Classic (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
14.0103:30
13.01 19:00 Republika Zielonego Przylądka - Burkina Faso (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
13.0120:00
13.01 17:00 Hiszpania - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0118:00
13.01 00:00 Sydney Tennis Classic (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
13.0101:00
12.01 00:00 Sydney Tennis Classic (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
12.0101:00
11.01 00:00 Sydney Tennis Classic (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
11.0101:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12