WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports 3, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 76
Canalsat 140
Orange Réunion 76
Orange TV France 85
Parabole Réunion 104
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.06 18:45 Polska - Chile (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
08.0620:45
07.06 19:15 Portugalia - Algieria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:15
03.06 00:00 Meksyk - Szkocja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
03.0602:00
02.06 16:15 Anglia - Nigeria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0618:15
20.05 18:45 US Sassuolo - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 16:30 Atletico Madryt - Eibar (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0518:30
19.05 18:00 Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
19.0520:00
13.05 13:00 Torino - SPAL (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
13.0515:00
28.04 15:25 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0417:25
22.04 16:55 HBC Nantes - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0418:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round