WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS 3 Australia, Australia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Australia

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 21:00 Dallas - Sporting KC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
21.1023:00
21.10 16:00 Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1018:00
20.10 18:00 RC Strasbourg - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1020:00
20.10 16:00 Juventus FC - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1018:00
20.10 13:30 Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1015:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.10 18:30 SPAL 2013 - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1020:30
07.10 16:00 RB Lipsk - FC Nürnberg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
07.1018:00
07.10 13:30 TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
07.1015:30
07.10 11:30 SC Freiburg - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
07.1013:30
06.10 18:30 Empoli FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1020:30
06.10 16:30 Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.1018:30
06.10 14:15 Getafe CF - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
06.1016:15
05.10 19:00 Athletic Bilbao - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
05.1021:00
30.09 19:00 Lille OSC - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
30.0921:00
29.09 23:00 DC United - Montreal Impact (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
30.0901:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round